Etui na LG K10  

Jest 204 produktów.

Modne etui na telefon LG K10 z 2016r.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 204 items

Filter by:

Dane techniczne telefonu LG K10 z 2016r

LG K10 to smartfon ze średniej półki cenowej, zadebiutował w I kwartale 2016r do którego przeniesiono wiele rozwiązań, które dotychczas charakteryzowały jedynie flagowce. Bardzo miłym ukłonem w stronę mniej zamożnych konsumentów jest wyposażenie sprzętu w ekran 2.5D, pokryty szkłem Gorilla Glass trzeciej generacji. Ekran, który swoją drogą ma też „flagowcową” przekątną, bo wynoszącą 5,3 cala (146,6 x 74,8 x 0,09 mm, 140 g). Ze zdecydowanie niższej półki jest jednakże jego ppi, które wynosi 277. Kompromis stanowi także materiał wykonania obudowy – jest ona w całości z tworzywa sztucznego, aczkolwiek tylny panel pokryto estetyczną, chropowatą fakturą, która ułatwia chwyt. Warto dodać, że jest on zdejmowalny, co zaowocowało pośrednio także wymienialnym akumulatorem. Krok w kierunku większej ergonomii stanowi też przeniesienie położenia przycisków fizycznych z boku na tył urządzenia, co czyni obsługę sporego smartfona zauważalnie mniej uciążliwą. Podzespoły, które w nim zastosowano, czyli procesor Snapdragon 410 z czterema rdzeniami i układem graficznym Adreno 306 i 1,5 GB pamięci RAM to zdecydowanie niższa półka, lecz przekłada się to na bardzo dlugi czas pracy baterii na jednym naładowaniu. To, co „skradziono” wielu flagowcom, to także funkcja knock on, pozwalająca na wybudzenie ekranu dwukrotnym tapnięciem, co oznacza, że smartfona nie trzeba podnosić na przykład ze stołu, aby wprowadzić go w tryb aktywny. Nałożona na Androida 5.0. nakładka jest intuicyjna i nieinwazyjna, a różnice względem „czystego” systemu są niewielkie.

Modne etui na telefon LG K10

Przy wyborze etui do LG K10 uwzględnia się funkcjonalne oraz estetyczne kwestie, aby wybrać produkt najlepszy dla siebie pod jednym i drugim względem. Komponując naszą ofertę zadbaliśmy o to, by każdy znajdujący się w niej pokrowiec w najwyższym stopniu spełniał oba kryteria, a tym samym zasługiwał na najwyższą ocenę w całościowym ujęciu. Każdy użytkownik ma jednak swoją własną skalę ocen i różne kwestie mają dla niego mniejsze lub większe znaczenie, dlatego posiadamy różne wersje i rodzaje, by każdy mógł znaleźć taki futerał, który najlepiej odpowiada jego potrzebom. Dokonanie dobrego wyboru jest o tyle istotne, że bumper w znaczącym stopniu wpływa na komfort użytkowania telefonu, przekłada się więc na ocenę samego urządzenia. Sprawia przy tym, że stabilniej utrzymuje się w dłoni, nie dochodzi więc do tak wielu upadków, a kiedy już się one zdarzą, nie pozostawiają dotkliwych skutków. Zyskuje się więc dodatkowo satysfakcję z długotrwałego utrzymywania się LG K10 w niezmienionej formie, bez żadnych zarysowań i zniekształceń. Dla zwiększenia poziomu ochrony można wybrać etui z klapką, posiadającego taką samą grubość tworzywa po tylnej oraz przedniej części urządzenia, nie trzeba więc naklejać folii na ekran, a mimo to nie spowoduje się jego zarysowania. Ciekawą propozycją jest także cover posiadający przednią klapkę, ale ze znajdującym się w nią wycięciem, co jest kompromisem pomiędzy potrzebą silniejszej ochrony od strony ekranu i chęcią posiadania bieżącego, bezpośredniego podglądu na ekran.