Etui na Samsung Galaxy S5 Neo  

Jest 49 produktów.

Samsung Galaxy S5 Neo ochronne etui.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 49 items

Samsung Galaxy S5 Neo ochronne etui.

Swobodne funkcjonowanie i korzystanie z telefonu jest praktycznie niemożliwe bez porządnego etui. Taki brak prędzej czy później kończy się uszkodzeniem telefonu lub przynajmniej widocznymi na powierzchni otarciami, psującymi ogólny wygląd urządzenia. Pokrowiec trzeba więc mieć, lecz to, jaki się wybierze, jest kwestią bardzo swobodną. Każdy rodzaj zapewnia ochronę zupełnie wystarczającą dla zabezpieczenia telefonu przed urazami przy codziennym stosowaniu, telefon nie przestanie więc działać wskutek upadku, nie straci on także wartości wizualnej, co następuje przez ścieranie powierzchni czy zarysowania. Obecne tutaj produkty to propozycje dla Samsung S5 Neo. Można do niego zastosować futerał o dowolnej formie, ostateczny wybór zależy od swoich własnych preferencji, posiadanych nawyków i odruchów oraz warunków codziennego funkcjonowania. Choć tak jak wspomniano, każdy case chroni telefon przed popularnymi uszkodzeniami związanymi z codziennym funkcjonowaniem, to jednak kiedy jego rytm jest bardziej intensywny i ryzykowny, można wybrać bumper o podwyższonym stopniu ochrony, silniej przeciwdziałający wstrząsom i skutkom upadków. Ten rodzaj wykonany jest z jeszcze bardziej dostosowanych materiałów, na przykład z tworzywa termoplastycznego, które jeszcze intensywniej zabezpieczy S5 Neo przed przygnieceniami czy innymi zdarzeniami. Nawet kiedy ma dotychczas miało się tendencję do stłuczeń telefonów, taka dodatkowo wzmocniona kabura umożliwia swobodne jego używanie bez obaw o przypadkowe dokonanie zniszczeń.

Dane techniczne telefonu Samsung Galaxy S5 Neo

Na pierwszy rzut oka różnice pomiędzy Samsungiem Galaxy S5, a debiutującym w następny roku Samsungiem Galaxy S5 Neo są wyłącznie kosmetyczne – zmieniły się warianty obudów, które stały się kolorystycznie jednolity, zmianie uległy także dostępne warianty kolorystyczne i znikły charakterystyczne „kropki” z tylnego panelu. Wymiary fizyczne bryły pozostały absolutnie bez zmian (142 x 72,5 x 8,1 mm, 145 g, wyświetlacz o przekątnej 5,1 cala). Na korzyść zaliczyć można zmodyfikowanie portu USB. Zamiast USB 3.0 z denerwującą zaślepką zastosowano USB z wewnętrznym zabezpieczeniem przed pyłem oraz wodą. W znacznym stopniu zmieniło się wnętrze. W modelu tym zamontowano ośmiordzeniowy Exynos 7580 o taktowaniu zegara 1,6 GHz z układem graficznym Mali T720 oraz 2 GB pamięci RAM. Zmienił się także system operacyjny. Starą wersję systemu zastąpił Android 5.1 Lollipop. Pamięć wewnętrzną o pojemności 16 GB można w tym modelu rozbudować maksymalnie o kolejne 128 GB. Podniesiono także „moc” aparatów. Główny posiada teraz matrycę 16 megapikseli, a przedni 5 megapikseli. Zabrakło już za to obecnego w pierwszym S5 czytnika linii papilarnych. Nie ma też portu podczerwieni, w związku z czym używanie smartfona jako pilota do telewizora nie jest już możliwe. Nie można także nagrywać filmów 4k. Nie można się jednakże zbytnio dziwić wprowadzonym zmianom, gdyż  zamierzeniu producenta Galaxy S5 Neo miał być nie tylko świeższą, lecz przede wszystkim tańszą wersją flagowca. Siłą rzeczy Samsung musiał więc zastosować pewne produkcyjne oszczędności.

Informacja

Dostawa