Etui na Samsung Galaxy A3 2016r  

Jest 90 produktów.

Pokrowce na smartfony Samsung Galaxy A3 z 2016 roku.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 90 items

Pokrowce na smartfony Samsung Galaxy A3 z 2016 roku.

Telefony produkowane są zazwyczaj w neutralnych, klasycznych kolorach. Mają dzięki temu uniwersalny wyraz i podobają się praktycznie każdemu, nie odróżniają się jednak w gąszczu innych rzeczy, a w szczególności, o czym każda kobieta zdążyła się już nie raz przekonać, w niezgłębionych czeluściach torebki, najczęściej wykończonej ciemną podszewką. Wystarczy założyć cover w odmiennym kolorze, aby telefon było dużo łatwiej zauważyć i wydobyć spod stosu innych przedmiotów. Należy to oczywiście potraktować z przymrużeniem oka, jednak ciekawie jest zwrócić uwagę na dodatkową, mniej oczywistą funkcję etui. Najbardziej rzucać się w oczy będzie futerał w takich kolorach jak róż, błękit i złoto, nieco bardziej neutralna, lecz także przyjemna dla oka jest szarość, a dla upierających się przy otaczaniu się tradycyjnymi barwami, pozostaje też nieśmiertelna czerń. Można także sprawić, aby urządzenie i case stanowiły spójną całość o przenikających się formach, wybierając produkt z transparentnego silikonu.

Dane techniczne smartfona Samsung Galaxy A3 2016.

Wypromowana przez Samsunga linia smartfonów oznaczonych literą „A” spotkała się ze sporą aprobatą ze strony klientów. Nie dziwi zatem fakt, że doczekała się ona swoistej reaktywacji, związaną ze zmianą czasów i wymagań rynku. Samsung Galaxy A3 2016 jest jeszcze bliżej doskonałości od swojego poprzednika, a także jeszcze bliżej estetyki zaprezentowanej w linii „S”, czyli we flagowcach. Mimo tego, że jest to sprzęt reprezentujący średnią półkę, sprawia on wizualne wrażenie produktu bardzo prestiżowego. Nadal zachowano kompaktowe rozmiary (134,5 x 65,2 x 7,3 mm; 132g), jednak nieco je zwiększono – wyświetlacz posiada przekątną 4,7 cali. Wciąż można zatem komfortowo obsługiwać go jedną ręką i chować w kieszeniach. Pamięć wewnętrzna smartfona wynosi przyzwoite 16 GB, zaś pamięć RAM to 1,5 GB, co w połączeniu z procesorem czterordzeniowym o taktowaniu 1,5GHz daje całkiem dobrą, jak na tę klasę, wydajność. Korzysta się z niego płynnie i bez problemów. Powyżej przeciętnej jest także główny aparat, który posiada 13 megapikseli.

Już wiesz, że nie wyobrażasz sobie zupełnie życia bez smartfona. Nigdzie się bez niego nie ruszasz i jednocześnie martwisz się, czy przy tak intensywnym trybie życia, na pewno nic mu się nie stanie. Mamy na to świetne rozwiązanie. Jeśli jesteś posiadaczem znanego modelu smartfona, jakim jest Samsung Galaxy A3 2016, mamy dla Ciebie przygotowaną całą serię praktycznych, jak i również niezwykle dopasowanych pod względem wyglądu, etui. Wybierz bumper, który dopasuje się pod względem estetyki do Twoich wizualnych oczekiwań. Zależy Ci na klasycznej ochronie, a może poszukujesz czegoś bardziej ekstrawaganckiego. Przedstawiamy Ci szereg produktów, wśród których z pewnością wybierzesz dla siebie coś odpowiedniego i pasującego do Twojego stylu. Jednak nie zapominajmy, że najważniejszą funkcją, jaką pełnią wytrzymałe i innowacyjne plecki, jest doskonała ochrona przed wszelkimi uszkodzeniami zewnętrznymi, na przykład na wypadek otarcia, bądź upadku telefonu z wysokości. W ten sposób możesz cieszyć się swoim smartfonem jeszcze przez kilka sezonów.

Informacja

Dostawa