Etui na HTC One M9  

Jest 199 produktów.

Modne etui na telefon HTC One M9

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 199 items

Filter by:

Dane techniczne telefonu HTC One M9

HTC One M9 gabarytowo bardzo zbliżony jest do swojego poprzednika (wyświetlacz 5 cali, wymiary 144,6 x 69,7 x 9,61 mm, waga 157 g), lecz wewnątrz kryje się o wiele inna, potężniejsza bestia. Są to główne różnice względem M8, bowiem zmiany w zakresie wyglądu są w gruncie rzeczy czysto kosmetyczne. Na przodzie urządzenia ponownie znajduje się ochronne szkło Gorilla Glass, tym razem generacji już czwartej. Największa bomba odnośnie zmian to przeskok w zakresie aparatu. Megapikseli w matrycy jest wreszcie tyle, ile na flagowca przystało – 20,1 megapikseli. Przednia kamerka posiada ich 4. Z pewnością cieszyć będzie też pojemność baterii, która wzrosła do 2840 mAh. Pamięć wewnętrzna urządzenia wynosi 32 GB, zaś pamięć RAM już 3 GB. Procesor to ośmiordzeniowy Snapdragon 810 o taktowaniu 2 GHz i z grafiką Adreno 430. Wszystko to razem wzięte stanowi bardzo wydajne i funkcjonalne połączenie, którego tajwańskiemu producentowi jak najbardziej można pogratulować. Dodatkowym „smaczkiem” jest możliwość szybkiego ładowania. Dopracowana nakładka Sense na Androidzie w wersji 5.0 dla wielu także może być jednym z powodów, dla których warto wziąć pod uwagę wybór tego smartfona. Jest ona bowiem i estetyczna, i szybka oraz nie jest przepełniona niepotrzebnymi aplikacjami, które inny producenci niestety często ładują garściami. Nakładka Sense pozwala na bardzo wysoki poziom zindywidualizowania interfejsu poprzez możliwość zaawansowanej edycji motywów, czego zapewne wielu użytkownikom smartfonów brakowało.

Modne etui na telefon HTC One M9

Podczas zakupu etui na telefon trzeba zwrócić uwagę, by było ono dostosowane do konkretnego, posiadanego urządzenia. Każdy model jest inny, dla każdego przeznaczone są inne produkty – nie ma więc mowy o istnieniu czegoś takiego jak uniwersalny pokrowiec, ponieważ każdy telefon ma inny kształt, wielkość oraz układ klawiszy. Futerał musi więc być przystosowany z myślą o wybranym modelu, i mieć skrupulatnie do niego przystosowaną wielkość oraz każdy najdrobniejszy kształt i poszczególne odległości. Każda poniższa nakładka została przygotowana z myślą o modelu HTC One M9 i właśnie – tylko i wyłącznie -posiadaczom tego modelu są one dedykowane. W zależności od swoich preferencji, można wybrać etui z klapką albo te bez niej. Wszystko zależy od tego, co uznaje się za rozwiązanie bardziej poręczne i co lepiej sprawdzi się w danym przypadku, przy stylu życia i warunkach funkcjonowania danej osoby. Wybierając wersję z klapką, naturalna skóra otacza telefon tak samo z przodu, jak i z tyłu, oraz oczywiście po jego bokach, dlatego ten rodzaj wybierają przede wszystkim osoby, którym upadki telefonu zdarzają się częściej niż innym. Ochronę przed tym dają jednak także klasyczne plecki, wykonane najczęściej z tworzywa plastikowego lub silikonowego, otaczającego tylną część urządzenia oraz jego boki. Ta wersja także amortyzuje upadki i łagodzi naciski, zapobiegając uszkodzeniu telefonu, a przede wszystkim zapobiega zarysowaniom i przebarwieniom. Stosując taki case można więc być spokojnym, ponieważ urządzeniu praktycznie nic nie grozi.