Etui na Samsung Galaxy J1 2016r  

Jest 42 produktów.

Etui do telefonu Samsung Galaxy J1 SM-J120 z 2016 roku

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 42 of 42 items

Filter by:

Typ etui

Dane techniczne telefonu Samsung Galaxy J1 SM-J120 z 2016 roku

Samsung Galaxy J1 2016 to najbardziej budżetowy budżetowiec, jaki tylko można sobie na rynku smartfonów wyobrazić. Dodatkowo, jest to smartfon dedykowany bardzo specyficznej grupie klientów, bowiem sprzęt ten kierowany jest do osób, którym powszechne obecnie sporych gabarytów wyświetlacze są zdecydowanie nie w smak. Wyświetlacz ten też jest zresztą specyficzny, aczkolwiek bynajmniej nie dlatego, że posiada przekątną zaledwie 4,5 cala. Otóż, z jednej strony jest to wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED, natomiast z drugiej strony oferuje on rozdzielczość na poziomie zaledwie VGA (480 x 800 px). Fakt ten jeszcze bardziej zawęża grupę potencjalnych odbiorców urządzenia. W praktyce jest to bowiem sprzęt dla tych osób, które dopiero rozpoczynają przygodę ze smartfonami i nie posiadają wygórowanych wymagań odnośnie ani ostrości wyświetlanego obrazu, ani płynności działania. Podzespoły także są z segmentu budżetowego – czterordzeniowy procesor o taktowaniu zegara 1,3 GHz, układ graficzny Mali T720 oraz 1 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna urządzenia standardowo posiada 8 GB. Plusem jest jednak to, że sprzęt obsługuje karty pamięci. Z racji małego wyświetlacza także bryła jest niewielka – jej wymiary to 132,6 x 69,3 x 8,9 mm, natomiast waga wynosi 131 g. Jak na tak niewymagające podzespoły i niewielki ekran, pozytywnie można ocenić pojemność wymiennej baterii, która wynosi 2050 mAh. Zaletą jest także bez wątpienia obsługa łączności LTE, której próżno szukać w starszych smartfonach o zbliżonych gabarytach i w tym samym segmencie cenowym.

Lepiej by upływ czasu odzwierciedlał się na etui niż na telefonie, lecz jeszcze lepiej wybrać futerał, który przygotowany i zabezpieczony jest tak, by nie był na nim widoczny ani czas użytkowania, ani sam fakt stosowania. Wychodząc z założenia, że nasze produkty nie mają być kupowane na jeden miesiąc, lecz służyć użytkownikom przez dłuższy czas, przygotowaliśmy ofertę na produktu typu bumper na Samsung J1 z roku 2106 z gwarancją zadowolenia. Każda nakładka, niezależnie od tego, jaki rodzaj i materiał wykonania się wybierze, jest zabezpieczona przed blaknięciem oraz powierzchniowymi otarciami, dzięki czemu przyciąga wzrok na etapie kiedy dopiero wybiera się swój własny pokrowiec, ale te pozytywne wrażenie utrzymuje się przez kolejne miesiące standardowego użytkowania produktu. Nie powstają uszczerbki w samym tworzywie, nie zachodzi także zjawisko blaknięcia koloru (zwłaszcza nadruku), częste w przypadku etui wytwarzanych w technologiach słabej jakości i z zastosowaniem najtańszych materiałów. Dzięki temu właśnie, po dłuższym okresie użytkowania cover ciągle ma wrażenie świeżego, pełnego nasyconej barwy, gładkości i blasku – te dwie ostatnie cechy szczególnie zauważalne są w przypadku produktów o metalicznej lub lustrzanej powierzchni. Dzięki temu, ma się przyjemną pewność, że raz kupiony produkt, będzie długo służył, po pewnym czasie nie powstaną drażniące oko zmiany, nie będzie się więc widziało potrzeby, by ponownie wybierać następny, chyba że nabierze się ochoty na inny wzór.

Informacja

Dostawa