Etui na Samsung Galaxy J3 2016r  

Jest 234 produktów.

Praktyczne etui na Samsung Galaxy J3 SM-J320 z 2016 roku.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 234 items

Praktyczne etui na Samsung Galaxy J3 SM-J320 z 2016 roku.

Samsung J3 to telefon znany już od dłuższego czasu pewnej grupie użytkowników, jednak wersja z 2016 roku traktowana jest jako nowość, gdyż choć podstawa nazwy modelu jest taka sama, to jednak w jego konstrukcji wewnętrznej oraz w pewnych aspektach wizualnych zaszły konkretne zmiany. Jeszcze większą odmianę pod względem wyglądu wprowadza się dzięki zastosowaniu określonego etui. Za jego sprawą, telefon zyskuje drapieżności lub romantycznego ducha, męskiej wyrazistości lub wręcz przeciwnie, delikatności o kobiecym charakterze. Wszystko przez to, że nakładka jest elementem dobieranym tak samo, jak biżuteria czy torebka. O ile, rzecz jasna, nie zmienia się jej przed każdym wyjściem z domu, to jednak bumper dopasowuje się do ogólnego stylu danej osoby, aby pasował do charakterystyki właściciela i stawał się odbiciem tego, co on lubi i jak podchodzi do swojego wizerunku. Nie moglibyśmy więc ograniczyć oferty na plecki do Samsunga J3 do jednego typu produktów, odcięłoby to bowiem możliwość ochrony telefonu wielu typom osób. Zamiast tego, proponujemy więc zróżnicowaną mieszankę rodzajową i stylistyczną, aby każdy, niezależnie od usposobienia, zainteresowań i ogólnego stylu życia, miał możliwość znalezienia czegoś idealnego dla siebie, taki futerał, który będzie do niego świetnie pasować i odpowiadać indywidualnym gustom. W ten sposób można urzeczywistnić swoje wyobrażenia na temat oczekiwanego, kompleksowego wyglądu telefonu wraz z etui i uzyskać pełne zadowolenie z takiego całokształtu.

Dane techniczne telefonu Samsung Galaxy J3 SM-J320 z 2016 roku.

Samsung Galaxy J3 2016 stanowi nieco bardziej zaawansowany, lecz wciąż pozostający w granicach budżetowości model z linii J. Posiada on wyświetlacz o standardowej przekątnej, czyli pięciu cali. Jego wymiary to 142 x 71 x 7,9, zatem jest on cieńszy od swojego mniejszego „brata”, modelu J1. Jest on także relatywnie lekki, gdyż waży 138 g pomimo tego, że posiada akumulator o sporej pojemności – 2600 mAh. Na lekkość smartfona wpływa także fakt, że jego obudowa została wykonana z plastiku. Do bryły zastosowano takie tworzywo sztuczne, które nie zbiera rys ani odcisków palców. Godny uwagi, jak na tę klasę, jest sam wyświetlacz, który wykonano w technologii Super AMOLED. Oznacza to dobre odwzorowanie kolorów i satysfakcjonującą rozdzielczość 1280 x 720 pikseli (większa mogłaby spowolnić sprzęt). Sprzęt oferuje kilka oddzielnych trybów działania ekranu, w tym oddzielny tryb „na zewnątrz”, który poprawia widoczność w słońcu. Smartfon nie ma jednakże czujnika światła, w związku z czym podświetlenie ekranu należy regulować manualnie. Sercem urządzenia jest procesor Qualcomm Snapdragon 410 o czterech rdzeniach i taktowaniu zegara 1,2 GHz, z układem graficznym Adreno 306, co jest typowo budżetowym chipsetem, lecz pozytywnie zaskakuje pamięć RAM, której zamontowano 1,5 GB, zamiast 1 GB. Jeśli chodzi o pamięć wewnętrzną, to ponownie powrót do „klasyki” - zaledwie 8 GB, lecz z możliwością rozbudowania poprzez kartę pamięci. Smartfon pracuje na Androidzie w wersji 5.1.1 Lollipop z autorską nakładką Samsunga.

Informacja

Dostawa