Etui na Samsung Galaxy J7 2016r  

Jest 236 produktów.

Modne etui na telefon Samsung Galaxy J7 SM-J710 z 2016 roku.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 236 items

Modne etui na telefon Samsung Galaxy J7 SM-J710 z 2016 roku.

Jedna z ciekawszych nowości 2016 roku, Samsung Galaxy J7 to siostrzana wersja poprzednika. Chociaż istnieje między nimi duże podobieństwo, użytkownicy którzy mieli już okazję przetestować świeżą propozycję Samsunga doceniają zmodyfikowane elementy i wzbogacenia, które producent zapewnił przy wdrażaniu wersji. W kwestii wizualnej, w przypadku klasycznej wersji w kolorze czarnym, będącym najchętniej wybieranym przez większość klientów, uznanie budzi efektowna srebrna ramka, przełamująca jednolitą powierzchnię i nadająca całości świeżości i elegancji. Jest to jednak element podatny na zarysowanie, jeśli więc chce się dłużej utrzymać nieskazitelną powierzchnię, konieczny będzie odpowiedni futerał. Wybierając go, trzeba zwrócić uwagę czy przeglądane produkty dotyczą właśnie wersji z 2016 roku, wcześniejsze nie będą dobrze spełniały swojej roli. Takie właśnie prezentujemy na poniższej stronie, i z niej powinni znaleźć coś dla siebie właściciele Samsunga Galaxy J7, wyprodukowanego w 2016 roku. Dla osób, którym nie jest wygodnie nosić telefon w kieszeni, a nie mają na niego dodatkowego miejsca, praktycznym rozwiązaniem będzie skórzana kabura, którą można przypiąć do paska, ale w każdej chwili można także ją odpiąć by używać tak, jak standardowy pokrowiec, jest to więc etui o szerokich możliwościach zastosowania, dostosowujące się do okoliczności. Oczywiście oprócz tego dostępna jest także mnogość propozycji bez funkcji dopinania, funkcjonujących jako tradycyjna nakładka, występująca w wielu wersjach.

Dane techniczne telefonu Samsung Galaxy J7 SM-J710 z 2016 roku.

Samsung Galaxy J7 2016 to smartfonowa propozycja koreańskiego koncernu dla tych osób, które poszukują wydajnego phabletu o długim czasie pracy. Na wspomniany czas pracy wpływa kilka zasadniczych czynników. Po pierwsze, jest to wymienialna bateria o pojemności aż 3300 mAh. Po drugie, to zasługa tego, że Samsung zdecydował się na wstawienie ekranu HD na 5,5 calach, zamiast często stosowanego w tym segmencie Full HD, które szybciej „zjada” baterię. Mimo tego, osiągnięto wysokie ppi na poziomie 401, zaś rozdzielczość nie jest irytująco nieostra. Wreszcie, jest  to też zasługa Androida 6.0. Marshmallow i świetnego zoptymalizowania chipsetu z systemem. Sprawia to, że sprzęt zdolny jest wytrzymać nawet 3 dni na jednym ładowaniu. Jak wskazują ekran i bateria, urządzenie to ma dość pokaźne gabaryty, choć jego grubość jest już raczej flagowcowa, co dla wielu osób z pewnością będzie plusem ( 151,7 x 75,9 x 7,8, 170 g). Spora waga wynika również z materiałów wykonania, czyli połączenia tworzywa sztucznego (tył) z aluminium (przód). Sprzętowi pod względem podzespołów nie można nic zarzucić. Pracuje on na ośmiordzeniowym Exynosie 7870 o taktowaniu zegara 1,6 GHz, z układem graficznym Mali T830, a całość wspiera aż 3 GB pamięci RAM. Jeśli chodzi o pamięć wewnętrzną, to jest to 16 GB, które można rozbudować maksymalnie o kolejne 128 GB. Zdecydowanym plusem jest także Android 6.0. z najnowszą odsłoną TouchWiza, bogatym w autorskie rozwiązania Samsunga, ułatwiające codzienne korzystanie ze smartfona.

Informacja

Dostawa