Etui na LG K8  

Jest 14 produktów.
Showing 1 - 14 of 14 items

Filter by:

Etui do LG K8

Każdy telefon, nawet ten z najwyższej półki jest podatny na uszkodzenia mechaniczne, działanie wody i pyłów. Jest to elektronika, która z zasady jest delikatna i wymaga odpowiedniej konserwacji i opieki. Aby zadbać właściwie o swojego LG K8 należy zaopatrzyć się w specjalne etui, dedykowane do tego modelu smartphona.

Bumper chroni przed uszkodzeniami

Produkt ten doskonale chroni całą obudowę, zarówno tylną klapkę, jak również boki i obiektyw aparatu, nie zastawiając go jednocześnie i umożliwiając wygodne użytkowanie. To co jednak najważniejsze, to fakt, że kejs futerał doskonale chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Trwałe tworzywo, z którego jest wykonany zabezpiecza telefon, amortyzując uderzenia, eliminując ryzyko porysowania telefonu, a także minimalizując ryzyko uszkodzenia podczas upadku, nawet z dużej wysokości. Telefon jest również zabezpieczony przed wodą, brudem i pyłem, który może znajdować się w kieszeni, torebce lub plecaku, a także dostać się do wnętrza podczas samego użytkowania.

Efektowny design

Nakładka to najtańszy i jednocześnie najwydajniejszy sposób na ochronę smartphona, to także znakomite uzupełnienie fantastycznego wyglądu, jakim charakteryzuje się LG K8. Cover jest dedykowanym produktem do tego modelu, posiada bardzo efektowny design, który w żaden sposób nie pogarsza wizualnego wyglądu telefonu. Jest to również idealne rozwiązanie dla tych, którzy często wymieniają telefony, bowiem LG K8 zachowa doskonały wygląd i będzie miał wyższą wartość na rynku wtórnym.