Lenovo K5 / K5 Plus  

Jest 46 produktów.

Modne etui na telefon Lenovo K5 / K5 Plus

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcja Etui.

Showing 1 - 46 of 46 items

Filter by:

Modne etui na telefon Lenovo K5 / K5 Plus

Firma Lenovo praktycznie większości z nas kojarzy się z tworzeniem bardzo dobrych i niedrogich laptopów, które posiadają dodatkowo bardzo dobry osprzęt i asortyment. Od pewnego czasu jednak zaczęli wchodzić na nieco inne rynki, dzięki czemu zaczęli tworzyć doskonałą konkurencję dla innych dużych korporacji. Doskonałym przykładem może być dla nas między innymi taki model dotykowego telefonu komórkowego, jakim jest Lenovo K5, który również jest popularny wśród fanów marki i nie tylko. Naturalnie etui na telefon będzie dla nas niezbędne, ponieważ będzie nie tylko dodawać naszemu smartfonowi ogromną ilość atutów wizualnych, ale będzie również chronić go przed wszystkimi uszkodzeniami oraz śladami eksploatacji.

Bezpieczeństwo i nie tylko?

Ile razy upuściliśmy telefon podczas pisania wiadomości, lub podczas czytania stron internetowych i korzystania z aplikacji? Prawdopodobnie wielokrotnie telefon ulegał uszkodzeniu i rozbiciu, a dobrej jakości pokrowiec, będzie w stanie nas przed tym uchronić. Dobrze skonstruowany case nie tylko będzie chronić naszą obudowę, ale również możemy liczyć, że będzie zaprojektowany w taki sposób, że uchroni w wielu sytuacjach szybę naszego telefonu. Futerał chroni również nasz aparat, przed wszystkimi zarysowaniami, przez co będziemy robić gorszej jakości zdjęcia. Pokrowiec ma na celu także chronienie naszego telefonu przed wilgocią. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nawet gdy złapie nas deszcz, nie uszkodzi naszego telefonu nim dotrzemy pod jakieś zadaszenie.

Dane techniczne telefonu Lenovo K5 / K5 Plus

Koncern Lenovo dalej w ofensywie. Ostatnimi czasy zaprezentowano telefony z serii K5. To model dla użytkownika bardziej wymagającego, choć mieści się jeszcze w średniej półce cenowej. Lenovo K5 prezentuje się doskonale, a jego obudowa zmieściła całkiem pokaźne parametry. 142,1 x 71 x 8mm i waga 142 gram to również przy 5 calowym ekranie, który telefon posiada całkiem zgrabnie rozwiązana kwestia.

Model posiada dwa dość standardowe aparaty fotograficzne o matrycach 5 i 13 Mpix, które są nieco krytykowane. Użytkownicy wyraźnie liczyli na więcej, ale również takie parametry zupełnie odpowiadają klasie, w której model się znajduje. Również podzespoły bazowe są tu nienajgorsze. Qualcomm Snapdragon 415 z ośmioma rdzeniami zadba o wydajną pracę telefonu, a w połączeniu z 2 GB RAM będzie tworzyć wystarczająco wydajny duet tak do pracy jak i zabawy oraz multimediów. Tak skomponowane parametry na pewno będą wystarczające dla większości użytkowników. Można więc powiedzieć, że Lenovo wywiązało się ze swojego zadania jeżeli nie znakomicie, to przynajmniej poprawnie.

2750 mAh co ważne wymiennej baterii pozwala na solidną pracę przez wiele godzin i sprawia, że telefon będzie również sprzyjał fanom długotrwałej pracy bez ciągłego ładowania. Wadą jest brak szybkiego ładowania, co nieco utrudnia sprawę. Na uwagę zasługuje również kwestia design. Stylowo również telefon dość ciekawie się prezentuje co bez wątpienia będzie jego atutem i może sprawić, że jego sprzedaż w naszym kraju będzie na dobrym poziomie. Lubimy takie telefony jak ten.