Etui na Xiaomi Redmi 4X  

Jest 49 produktów.

Etui na telefon marki Xiaomi Redmi 4X.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 49 items

Modne etui na telefon Xiaomi Redmi 4X.

Dane techniczne telefonu Xiaomi Redmi 4X.

Xiaomi w ostatnich latach jest już postrzegane jako równorzędny konkurent takich marek jak Samsung, LG czy Sony. Chiński koncern przyznać trzeba, zapracował sobie na uznanie w oczach konsumentów nie jedynie ceną. Xiaomi Redmi 4X to zaprezentowany niedawno model, który ma szansę na naszym rynku zrobić małe zamieszanie. 5,5 calowy ekran dotykowy pracujący w rozdzielczości 1920x1080 pikseli robi wrażenie.

               Redmi 4X posiada również dość klasyczne w swojej półce cenowej aparaty – 5 i 13 Mpix. W obudowie o rozmiarach 151,00 x 76,00 x 8,45 mm i masie zaledwie 165 gram udało się zamknąć całkiem niezłe parametry bazowe takie jak procesor Qualcomm Snapdragon 625 oraz 3 GB pamięci operacyjnej. Całkiem pokaźna również jest ilość miejsca, jaką otrzymujemy na starcie. To 32 GB i oczywiście możliwość rozbudowania tej przestrzeni za pomocą karty microSD. Jak na standardy w średniej półce smartfonów nie mogło oczywiście zabraknąć LTE, Wi-fi, GPS i wielu innych niezbędnych na co dzień dodatków, które sprawią, że użytkowanie telefonu będzie jeszcze przyjemniejsze dla nas.

Model jak na klasę średnią wygląda całkiem okazale. Również wizualnie prezentuje się bardzo dobrze, a producent zadbał również o sporą pojemność baterii. 4150mAh jak na taki model wydaje się być zupełnie wystarczającą pojemnością, by pracować długo bez konieczności poszukiwania ładowarki. Wydaje się, że ten model to rozsądna propozycja zarówno w kwestii jakości jak i ceny, jaką przyjdzie nam za model zapłacić. W Polsce zwykle właśnie takie telefony doskonale się przyjmowały, więc i temu wróżyć możemy pozytywną przyszłość.