Etui na Xperia Z5  

Jest 198 produktów.

Modne etui na telefon Sony Xperia Z5

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 198 items

Filter by:

Dane techniczne telefonu Sony Xperia Z5

Wbrew pozorom, pod względem wizualnym Sony Xperia Z5 od poprzedników różni się czymś więcej, aniżeli tylko dostępnymi wariantami kolorystycznymi obudowy. Różnic jest kilka, lecz należałoby smartfonowi się przyjrzeć, aby je dostrzec. O zmianach tych zadecydowała przede wszystkim ergonomia użytkowania, co po raz kolejny udowadnia, że Sony dba o swoich klientów. Szkło tylnego panelu zamieniono na matowe, aby nie zbierało zabrudzeń. Umieszczono także specjalny rant, który chroni smartfon przed zarysowaniami w trakcie spoczywania na płaskiej powierzchni. Irytujące zaślepki należą już do przeszłości, a ich likwidacja bynajmniej nie dokonała się kosztem rezygnacji z pyło i wodoodporności – teraz stosowane są specjalne zabezpieczenia wewnętrzne w portach. Zmienił się także kształt włącznika za sprawą zintegrowania go z czytnikiem linii papilarnych. Wymiary flagowca porównywalne są z poprzednimi modelami, bowiem zastosowano w nim ten sam sprawdzony ekran IPS o przekątnej 5,2 cala. Xperia  Z5, zamiast jednakże być choćby minimalnie cieńszą i lżejszą od Z4, jest minimalnie grubsza i cięższa (146 x 72 x 7,3 mm 154 g), nawet od Z3, którą należałoby wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności zważywszy, że Z4 nie była oficjalnie dostępna w Polsce. Jeśli chodzi o podzespoły, to Z5 broni się dopiero w zestawieniu z Z3, gdyż daje to przeskok z czterordzeniowego Snapdragona na ośmiordzeniowy o taktowaniu 2 GHz, z układem graficznym Adreno 430. Pamięć RAM urządzenia wynosi 3 GB, zaś pamięć wewnętrzna 32 GB z możliwością rozszerzenia maksymalnie o kolejne 200 GB.

Modne etui na telefon Sony Xperia Z5

Sony, producent modelu Xperia Z5, na swojej stronie mówi o wyjątkowym aparacie, umożliwiającym rejestrowanie szybko przemijających chwil, w sposób odzwierciedlający ich wyjątkowość. Dokonuje się to dzięki 23 megapikselowej matrycy i mechanizmowi automatycznej ostrości. Podczas wykonywania zdjęć, zwłaszcza w pośpiechu czy w niewygodnej pozycji, telefon może jednak upaść, i mimo, że jest wykonany z solidnych materiałów, uszkodzenie go w takiej sytuacji jest jak najbardziej możliwe. Wystarczy niewiele, by od skutków wielu takich zdarzeń się uchronić – chodzi oczywiście o pokrowiec. Działa on na telefon trochę jak poduszka powietrza, swoiście zmiękczając dla niego wszystkie powierzchnie, z którymi ma kontakt. Dosadnie zdają sobie z tego sprawę wszyscy, którzy nie zastosowali etui, wskutek czego w chwili obecnej mają telefon z pękniętą szybką albo pełen porysowań czy wgnieceń na powierzchni. Żałuje się wtedy, że nakładka ochronna nie była zastosowana na samym początku, obyłoby się wtedy bez nieodwracalnych tak naprawdę zmian. Często bywa tak, że kabura znajduje zastosowanie u danego użytkownika dopiero wtedy, kiedy zniszczyło się już, przynajmniej częściowo, jakiś telefon. Wcześniej jest to bagatelizowane, każdy myśli, że nie jest na tyle gwałtowny, by uszkodzić urządzenie, dopiero później okazuje się, że wystarczy naprawdę niewiele, i case jest faktycznie potrzebny. Dobre efekty daje więc myślenie przezorne, posiadając cover od razu, a nie dopiero po stracie, oszczędza się sobie kłopotów i nerwów.