Etui na LG G4  

Jest 18 produktów.

Modne etui na telefon LG G4

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 18 of 18 items

Filter by:

Wybierz model telefonu

Dane techniczne telefonu LG G4

LG G4, flagowiec koreańskiego giganta, to bezsprzecznie dowód na to, że są jeszcze producenci smartfonów, którzy myślą o rzeczywistej funkcjonalności oraz ergonomii użytkowania projektowanych przez siebie urządzeń. Pod względem ergonomii jest to idące o krok dalej powtórzenie konstrukcyjnego sukcesu modelu G3, zaś pod względem specyfikacji technicznej jest to sprzęt, który stanowi „prztyczek w nos” dla konkurentów, zajętych produkowaniem sprzętu pod benchmarki, a nie zaś pod codzienną pracę ze smartfonem. LG G4 pozytywnie odznacza się bowiem tym, że pomimo posiadania sześciu, a nie ośmiu rdzeni, umożliwia pracę na wszystkich rdzeniach, bez prowadzenia do przegrzewania się, a nawet samoczynnego wyłączania się sprzętu. To sprawia, że można wyposażyć ten smartfon nawet w najbardziej wymagające aplikacje oraz działać na wielu programach jednocześnie bez obaw o spadki wydajności. Smartfon o przekątnej ekranu 5,5 cala (148,9 x 76,1 x 9,8 mm, 155 g) posiada zakrzywiony panel oraz ekran, dzięki czemu obsługiwanie go jedną ręką jest łatwiejsze. Gwarantuje to także pewniejszy chwyt i minimalizuje ryzyko wynikających z codziennej eksploatacji zarysowań. Pozytywnie wpływa na to również sama faktura tylnego panelu, który pokryty został prawdziwą skórą, a nie jedynie jej imitacją. To, rzecz jasna, nadaje smartfonowi elegancki i wręcz czysto biznesowy wygląd. Serce urządzenia tworzy procesor Qualcomm Snapdragon 808 o taktowaniu 1,8 GHz z grafiką Adreno 418. Posiada 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej.

Modne etui na telefon LG G4

Już pierwsze pozycje oferty zawierającej etui do LG G4 wskazują jak obszerny i urozmaicony wybór ma się w tym zakresie. Jest tu wszystko co możliwe, od całkowitych przezroczystości, przez efekt lustrzany, po całkowicie zadrukowaną powierzchnię. Dzięki temu odpowiadamy na zapotrzebowanie osób, które mają bardzo różnorodne oczekiwania względem produktu tego typu. Tutaj w przyjemny sposób produkt znajdą osoby, według których pokrowiec ma być przede wszystkim elegancki – wybiorą one być może wspomniany produkt z lustrzanym wykończeniem, chyba że bliższa ich oczekiwaniom jest kabura skórzana. Poszukujący oryginalnego, niespotykanego produktu sięgają chętnie po futerał z nadrukiem – jest to często wybierana propozycja z uwagi na ogromną ilość wzorów, za sprawą której praktycznie niemożliwe jest spotkanie kogoś, kto ma identyczny produkt. Są jeszcze użytkownicy szukający czegoś więcej w stosunku do standardowego poziomu ochrony telefonu, którzy funkcjonują w trudniejszych warunkach, albo mają tendencję do upuszczania telefonu, przewidują więc, że lepiej od razu zapewnić mu podwyższony stopień ochrony. Dla nich wprowadziliśmy do oferty pancerny case, wytrzymujący więcej niż pozostałe rodzaje. Zawdzięcza się to większej grubości produktu i specjalnemu tworzywu i jego uformowaniu. Dodatkową ochroną jest antypoślizgowość powierzchni etui, co zabezpiecza telefon przed przesuwaniem – jest to istotne między innymi dla osób regularnie podróżujących i odkładających telefon np. na niewielki stoliczek w pociągu.