Etui na Samsung Galaxy S4  

Jest 48 produktów.

Ochronne etui na telefon Samsung Galaxy S4

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 48 items

Ochronne etui na telefon Samsung Galaxy S4

Samsung S4 to smartfon średniej wielkości, o zgrabnym, poręcznym kształcie, będącym potencjałem urządzenia, którego nie można zmarnować. Stałoby się tak w przypadku etui słabej jakości, niedopasowanym odpowiednio do całej płaszczyzny, a zwłaszcza krawędzi. Zapobiegamy takiej sytuacji poprzez ofertę na plecki najwyższej jakości, dopasowane do kształtu Samsunga S4 co do milimetra. Tylko takie mogą właściwie pełnić swoje funkcje i tworzyć jedną całość wraz z urządzeniem. Podkreślają one design modelu, dla którego zostały stworzone i stanowią dla niego dobre uzupełnienie wizualne. Wśród ogółu propozycji można by wyróżnić proponowane w szczególności kobietom lub mężczyznom, ze względu na preferencje względem stosowanych nadruków czy też kolorystyki, lecz także uniwersalne, odpowiednie dla obu grup i zarówno przez jedną jak i drugą chętnie wybierane. Taki futerał to najczęściej klasyczna kolorystyka, oscylująca wokół odcieni czerni, grafitu czy brązów albo propozycja z nadrukiem utrzymanym w zrównoważonej kolorystyce. W katalogu produktów można znaleźć także trójwymiarowy case z kultowym minionkiem, znanym z animowanych realizacji, który jednak mimo pozornie dziecięcego wyrazu, stał się bohaterem lubianym przez wielu dorosłych. Nie mogłoby tu także zabraknąć etui z klapką, które przez wiele osób chcących kupić tego typu produkt, jest już na wstępie poszukiwanym rodzajem. Wynika to często z przyzwyczajenia, kiedy takiego etui używało się z zadowoleniem wcześniej i z zaufania do takiej formy.

Dane techniczne telefonu Samsung Galaxy S4

Zrozumieć, dlaczego koreański Samsung jest liderem rynku, jeżeli chodzi o sprzedaż smartfonów, można chociażby poprzez przyjrzenie się tym flagowcom, które wywindowały pozycję firmy w górę i zyskały ogromną aprobatę zarówno ze strony wymagających recenzentów, jak i przeciętnych użytkowników. Jednym z takich produktów, który przysporzył Samsungowi duże konsumenckie zaufanie, był Samsung Galaxy S4. Model S4 stanowi kontynuację filozofii oraz estetyki, którą wprowadziło S3. Smartfon ten posiada pięciocalowy ekran pokryty trzeciej generacji szkłem Gorilla Glass. Mimo większego od poprzednika ekranu, zachował praktycznie takie same wymiary i lekkość (136,6 x 69,8 x 7,9 mm, 130 g). Jak na swoją „epokę”, posiada bardzo silne podzespoły – pracę umożliwia ośmiordzeniowy procesor Exynos 5410 o taktowaniu 1,6 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna urządzenia także jest bardzo przyzwoita, ponieważ wynosi 16 GB, a do tego można ją rozbudować za pomocą karty pamięci. Długą pracę temu wydajnemu urządzeniu zapewnia wymienna bateria o pojemności 2600 mAh. Sprzęt ten krótko po premierze recenzenci ochrzcili mianem najprawdopodobniej najlepszego smartfona, jaki kiedykolwiek powstał i rzeczywiście, mieli oni wtedy bardzo dużo racji. Nawet dziś w rękach użytkownika poszukującego solidnego urządzenia do realizowania codziennych podstawowych zadań, będzie on sprawował się bardzo dobrze, a praca z nim będzie stanowiła ogromną przyjemność. To więcej niż „stare, ale jare.” To po prostu w dalszym ciągu bardzo dobry sprzęt.

Informacja

Dostawa