Etui na Samsung Galaxy S5  

Jest 237 produktów.

Samsung Galaxy S5 w subtelnym i kolorowym etui.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 237 items

Samsung Galaxy S5 w subtelnym i kolorowym etui.

Samsung S5 to nowoczesny i stylowy telefon, zasługujący na oprawę, do której można przypisać te same wyznaczniki. Takie właśnie są proponowane przez nas plecki, dedykowane powyższemu modelowi. Osoby, którym zależy na tym, by jak najbardziej nie przysłaniać oryginalnego designu urządzenia, mogą wybrać futerał wykonany z elastycznego przezroczystego materiału, w maksymalny sposób ukazujący cały telefon, tak, jak stworzył go producent. Dla szukających błysku idealny za to będzie lustrzany case, na przykład o powierzchni wykończonej w kolorze różowego złota. Posiadając taki produkt, nie ma się wahania przed przysłanianiem powierzchni telefonu, od razu widzi się bowiem, że nie traci on na swojej wizualnej ani funkcjonalnej wartości, lecz wręcz przeciwnie. Korzystanie z poszczególnych funkcji telefonu nie jest w żaden sposób zachwiane, dodatkowo telefon chroniony jest przed zniszczeniami o różnym charakterze, ponadto zyskuje ciekawą oprawę wizualną, której ostateczny wyraz zależy od tego jaki bumper się wybierze. Dzięki temu, styl telefonu kształtuje się tak samo jak swój własny styl i sposób ubierania, reprezentuje on charakter danej osoby, jego pozycję i upodobania. Etui może więc być humorystycznym dodatkiem, wnoszącym radosny i kolorowy akcent do codzienności albo podkreślać prestiż osoby pełniącej ważne funkcje i odpowiedzialnej za powierzone sprawy. Może także być neutralne, nie narzucające swojej obecności, lecz jedynie ochraniające telefon, a samemu być niemal niezauważalne.

Dane techniczne telefonu Samsung Galaxy S5

Przed pojawieniem się na rynku, Samsung Galaxy S5 stanowił najbardziej oczekiwany smartfon roku. Patrząc z perspektywy minionego czasu, można pokusić się o stwierdzenie, że całkiem słusznie, gdyż sprzęt ten spisał się na medal, wyniósł koreańską firmę na piedestał i do tej pory cieszy się sympatią konsumentów, którzy albo wspominają ten model z niekrytym sentymentem, albo w dalszym ciągu na co dzień z niego korzystają. Można wręcz powiedzieć, że to dzięki modelowi Galaxy S5, dzisiaj Samsung jest królem polskiego rynku smartfonów, z udziałami wysokości 33%. Co wyróżnia Galaxy S5? Przede wszystkim bardziej elegancki design, którego w poprzednich modelach niestety brakowało. Zmieniono również fakturę tylnej klapki na bardziej ergonomiczną i przyjemną w dotyku. Ponadto, panel ten jest zdejmowalny, co owocuje również możliwością wymiany baterii na nową. Przód z kolei pokryto szkłem Gorilla Glass trzeciej generacji. Bryła Galaxy S5 jest odporna na wodę i pył w zgodności ze standardem IP67. Wyświetlacz o przekątnej 5,1 cala zapewnia idealne odwzorowanie barw. Ciekawostką jest możliwość bezdotykowej obsługi przy pomocy gestów. Galaxy S5 cechuje się przyzwoitymi gabarytami – 142 x 72,5 x 8,1 mm, 145 g. Wewnątrz tej konstrukcji znajduje się czterordzeniowy Snapdragon 410 o taktowaniu zegara 2,5 GHz i z grafiką Adreno 330, wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Takie parametry sprawiają, że nawet obecnie Galaxy S5 bardzo dobrze spisuje się w realizowaniu nawet bardziej wymagających zadań i spokojnie można na nim obsługiwać wiele aplikacji jednocześnie.

Informacja

Dostawa