Etui na Xperia Z1  

Jest 198 produktów.

Modne etui na telefon Sony Xperia Z1

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 198 items

Filter by:

Dane techniczne telefonu Sony Xperia Z1

Sony Xperia Z1 już na pierwszy rzut oka wyróżnia się wśród innych smartfonów. Wygląda elegancko, ale jednocześnie bardzo surowo, co z całą pewnością spowodowane jest aluminiową konstrukcją, brakiem przesadnie obłych krawędzi i gabarytami, które zakrawać mogą na przesadzone (144 x 74 x 8,5 mm przy wadze 170 g), jak na ekran o przekątnej pięciu cali. Wiadomo – jednym będzie się to podobać, innym nie. Bezsporną zaletą tego modelu jest jego wodoszczelność oraz pyłoszczelność. Kolejną zdecydowanie stanowi akumulator o imponującej wręcz pojemności 3000 mAh. Sprzęt wyposażono w czterordzeniowy procesor Snapdragon o taktowaniu 2,2 GHz, układ graficzny Adreno 330 oraz 2 GB pamięci RAM. Połączenie to nie stanowi demona prędkości i najnowsze gry mogą się zacinać, lecz jeżeli chodzi o komfortowe korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie czy płynne obsługiwanie przeglądarki internetowej, to taka specyfikacja sprzętowa jest więcej, niż satysfakcjonująca. Z całą pewnością kusić może także główny aparat smartfona – jego matryca posiada rozdzielczość aż 20,7 megapikseli. Tym razem nie można absolutnie powiedzieć, że jest to ten rodzaj chwytu, który świetnie wygląda na papierze, zaś w rzeczywistości nie ma z niego pożytku. Aparat ten jest technicznie dopracowany i nawet nieco bardziej wymagający fani fotografii zadowoleni będą z jakości robionych przez niego zdjęć. O tym, że jest to smartfon dedykowany właśnie do zdjęć świadczy także oprogramowanie, w jakie wyposażono aparat. Kamerka umiejscowiona z przodu posiada jednakże zaledwie 2 megapiksele.

Modne etui na telefon Sony Xperia Z1

Smartfon dla wielu osób jest niczym druga ręka, stał się urządzeniem zastępującym szereg innych produktów i pełniącym tak wiele funkcji, że nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez niego, a nagła utrata oznaczałaby utrudnienie na wielu płaszczyznach, nie tylko tej związanej z zasadniczą, początkową funkcją telefonu, którą jest wykonywanie i odbieranie połączeń. Warto więc uchronić się przed takimi zdarzeniami i niepotrzebnym komplikowaniem sobie życia, a w dużej mierze udaje się to dzięki etui. Chociaż wydaje się, że kabura o niewielkiej grubości jest raczej delikatna, to jednak w wielu sytuacjach ratuje telefon przed bardziej i mniej poważnymi konsekwencjami różnych zdarzeń. Nie ma osoby, której nie zdarzyło się upuścić telefonu albo nie zauważyć go i zepchnąć innym przedmiotem ze stolika. Jeśli telefon spadnie wtedy na twardą powierzchnię, może zyskać nie tylko nieestetyczne rysy, ale także pęknięcia, które będą go dalej osłabiać, trwałemu uszkodzeniu mogą również ulec mechanizmy wewnętrzne. Jeśli jednak telefon otacza futerał, wszelkie uderzenia są znacznie zamortyzowane, i ich siła przechodzi właśnie na case, dużo daje także sam fakt, że nie dochodzi do gwałtownego zetknięcia się dwóch twardych powierzchni, co bez osłony naraża telefon na pęknięcie. Zapraszamy do zapoznania się poniższej oferty, spośród której można wybrać pokrowiec dla Sony Xperia Z1. Każdy jest doskonale dopasowany do tego modelu, stanowiąc dla niego zabezpieczenie i zapewniając korzystny, atrakcyjny wygląd.