Etui na Xperia Z2  

Jest 13 produktów.

Modne etui na telefon Sony Xperia Z2

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 13 of 13 items

Filter by:

Typ etui

Dane techniczne telefonu Sony Xperia Z2

Nie ma co mówić o istnieniu ogromnej różnicy pomiędzy Sony Xperią Z1, a Sony Xperią Z2, gdyż cykl wydawniczy stosowany przez tego japońskiego producenta jest zdecydowanie zbyt krótki na to, aby można było mówić o dokonaniu się jakichś rewolucji w przemyśle smartfonowym. Główna zauważalna różnica pomiędzy oboma flagowcami leży przede wszystkim w wyświetlaczu, który w Xperii Z2 jest nieznacznie większy i posiada przekątną 5,2 cala i 424 ppi. W sposób zrozumiały przekłada się to oczywiście na gabaryty flagowca, które prezentują się następująco: 146,8 x 73,3 x 8,2 mm oraz 163 g. Wspomniany wyświetlacz jest także znacznie wyższej klasy niż wyświetlacz TFT, w który wyposażono Xperię Z1. Dodano także głośniki stereo. Aparat zastosowano ten sam, co w Xperii Z1 z matrycą 20,7 megapikseli i wyposażono go w adekwatne rozbudowane oprogramowanie. Jak na flagowca od Sony przystało, Xperia Z2 jest, oczywiście, pyło i wodoodporna. Wewnątrz obudowy unibody kryje się niewymienny akumulator o pojemności 3200 mAh. Urządzenie pracuje na systemie Android w wersji 4.4 Kitkat, a działanie umożliwia mu czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 801 o taktowaniu 2,3 GHz, z układem graficznym Adreno 330 oraz 3 GB pamięci RAM, a także 16 GB pamięci wewnętrznej. Nie jest to najpotężniejszy na rynku zestaw parametrów technicznych, niemniej w dalszym ciągu można Xperię Z2 zaklasyfikować jako model plasujący się znacznie powyżej średniej. Wydajność tego smartfona potwierdzają nie tylko benchmarki, ale także liczni recenzenci.

Modne etui na telefon Sony Xperia Z2

Każdy futerał dla Sony Xperia Z2 ma zupełnie inny charakter, inne wykończenie i kierunek zdobień. Na charakter całości wpływa też materiał, z którego etui zostało wykonane. Dla użytkowników takiego akcesorium, szczególnie ważne są dwie związane z nim cechy – pierwszą jest ochrona urządzenia, drugą to, by nie zaburzało ono stylowości telefonu, lecz samo w sobie nadawało mu wyrazu oraz wzmacniało i eksponowało dobry styl. Najwięcej produktów stanowi ochronę przede wszystkim dla tylnej części urządzenia, okalając jednak boki i delikatnie zachodząc na przód, przez co zabezpieczenie zyskuje całość. Użytkownikom, którym zależy jednak na silniejszej ochronie całości, łącznie z ekranem urządzenia, proponujemy etui z klapką, nie dopuszczającą do zarysowania przodu. Każda nakładka to doskonale przemyślana konstrukcja, stylowa już na pierwszy rzut oka, a zapewniająca także drugą z wymienionych jako ważne dla użytkowników cech – ochronę. Ma to miejsce pomimo tego, że cover z reguły wykonany jest z bardzo cienkiego tworzywa. Wspiera to także wizualną korzystność produkt, ale również poprawia funkcjonalność – telefon w takiej oprawie lepiej trzyma się w dłoni, nie zwiększa także zanadto jego faktycznej i odczuwalnej wielkości i grubości, co dostrzega się szczególnie, kiedy nosi się telefon w kieszeni ubrania. W przeciwnym wypadku, kiedy case jest niepotrzebnie pogrubiony, w zbyt dużym stopniu, staje się nieporęczny. Warto więc wybrać spośród naszych, optymalnych rozwiązań, nie zawodzących w trakcie użytkowania.