Etui na HTC One M8  

Jest 197 produktów.

Modne etui na telefon HTC One M8

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 197 items

Filter by:

Dane techniczne telefonu HTC One M8

Tajwański koncern zyskał nieco odwagi po tym, jak flagowiec o nazwie One M7 spotkał się z bardzo pozytywnymi recenzjami. Producent poszedł więc za ciosem i wprowadził na rynek kolejny, jeszcze lepszy model smartfona. Tak, jak poprzednik, HTC One M8 znacznie wyróżnia się na tle konkurencji. Jest on podobny do M7, lecz nie da się absolutnie ich ze sobą pomylić, nawet nie znając się na smartfonach. Smartfon ten jest nie tylko bardzo ładny i solidny, lecz także jest niesamowicie ergonomicznie skonstruowany, dzięki czemu świetnie leży w dłoni, choć jest dosyć masywny mimo mniejszego od standardowego dla flagowców wyświetlacza (5 cali, wymiary 146,36 x 70,6 x 9,35 mm, 160 g). Przód urządzenia pokryto szkłem Gorilla Glass trzeciej generacji, a dodatkową ochroną jest świetnie spasowana aluminiowa obudowa. W przeciwieństwie do poprzedniego modelu, urządzenie obsługuje karty pamięci, zaś jeżeli chodzi o samą pamięć wbudowaną, to dostępne są dwa warianty – 16 GB oraz 32 GB. Serce sprzętu tworzy procesor Qualcomm Snapdragon 801 z czterema rdzeniami o taktowaniu 2,3 GHz oraz grafiką Adreno 330. Pamięć RAM smartfona to 2 GB, co czterordzeniowemu procesorowi w zupełności wystarczy. Tak, jak w poprzednim modelu, aparat główny posiada matrycę 4 megapikseli. Przedni zaś, posiada, o dziwo, 5 megapikseli. Jak jednak wiadomo, nie o piksele chodzi, a o jakość sprzętu A tu HTC One M8 spisuje się naprawdę dobrze. Warto zatem rozważyć jego wybór, jeśli chce się mieć coś solidnego i nietuzinkowego.

Modne etui na telefon HTC One M8

Wybór etui to z jednej strony sprawa wizualna, ale ten proces i ostateczna decyzja musi uwzględniać także prowadzony styl życia i aktywności, jakie wpisują się w jego całokształt. Im więcej aktywności pełnych dynamizmu, takich jak jazda na rowerze czy uprawianie sportu z telefonem przy sobie, tym większe narażenie na uszkodzenie telefonu - ryzyko jego upuszczenia czy przygniecenia. Nie znaczy to, że trzeba zrezygnować z posiadania telefonu pod ręką, wtedy jednak w szczególności trzeba wybrać pokrowiec, który będzie dawał dużą ochronę przed konsekwencjami takich zdarzeń, a także umożliwiał swobodne posiadanie telefonu bez konieczności trzymania go w ręce. Dobrze sprawdzi się kabura przypominana do paska, w której umieszcza się telefon i nie trzeba się o niego martwić. Korzystna jest także pancerna nakładka, o wzmocnionej formie i wykonana z jeszcze trwalszych materiałów, wytrzymujących jeszcze większy nacisk. Kiedy jednak telefon na ogół spoczywa w torbie czy torebce, w kieszeni i na biurku, wybór staje się jeszcze swobodniejszy i nie ma konieczności wybierania spośród tak umocnionych propozycji. W takich przypadkach wystarczy standardowy cover, dający wystarczającą ochronę w typowych sytuacjach, dotyczących większości osób. Bez obaw można więc wybrać etui silikonowe, o całkowicie przezroczystej powierzchni lub z zabarwionymi krawędziami, albo też w całości pokryte dekoracyjnym nadrukiem. Tutaj prezentujemy plecki odpowiadające na obie okoliczności, wszystkie dedykowane modelowi HTC One M8.