Etui na Xperia Z3 compact  

Jest 198 produktów.

Modne etui na telefon Sony Xperia Z3 Compact

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 198 items

Filter by:

Dane techniczne telefonu Sony Xperia Z3 Compact

Osoby, które zainspirowane pojawieniem się w 2014 roku na rynku kompaktowej, lecz potężnej pod względem specyfikacji Sony Xperii Z1 Compact, czekały na pojawienie się miniaturowej Z2, musiały obejść się smakiem. Nie znaczyło to jednakże, że japońska legenda elektroniki opuściła ten segment smartfonów na zawsze, bowiem wraz z flagową Xperią Z3 na rynku telefonii komórkowej zadebiutowała również wyczekiwana przez wielu Xperia Z3 Compact. Główną zauważalną zmianą względem pierwszej Xperii Z w wydaniu Compact jest zmiana tworzywa, z jakiego wykonano tylny panel smartfona – w pierwszej wersji było to tworzywo sztuczne, zaś w kompaktowej Z3 jest to już szkło, jak zresztą na pełnoprawnego flagowca przystało. To zmiana nie tylko estetyczna, lecz także praktyczna. Zastosowany wcześniej plastik z niepokojącą łatwością zbierał wszelkiego rodzaju zarysowania, co w zamierzeniu producenta wybór szkła na panel ma tym razem ograniczyć. Odnotować należy, że ekran Xperii Z3 Compact, choć nadal mniejszy od standardowych wyświetlaczy, jest już większy niż w Z1 Compact, bowiem posiada przekątną 4,6 cala, co siłą rzeczy przekłada się na gabaryty całej bryły (127,3 x 64,9 x 8,64 mm, 129 g). Zwiększyło to również pojemność akumulatora, która w tym modelu wynosi 2600 mAh. Względem Z1 Compact poprawiono również niektóre kluczowe parametry techniczne: zamontowany w urządzeniu czterordzeniowy Qualcomm Snapdragon 801 posiada taktowanie 2,5 GHz. Pamięć RAM oraz pamięć wewnętrzna pozostają bez zmian i wynoszą odpowiednio 2 GB oraz 16 GB.

Modne etui na telefon Sony Xperia Z3 Compact

Wybierając etui do konkretnego telefonu, trzeba zwrócić uwagę, by było ono przystosowane właśnie do tego modelu. Jest to niezbędne, ponieważ w przeciwnym wypadku będzie ono zbyt duże i nie trzymało się urządzenia, lub zbyt małe, a wtedy w ogóle nie uda się go nałożyć. Może też być zbliżone wielkościowe, a i tak nie pasować, ponieważ każdy telefon ma inne rozmieszczenie poszczególnych elementów, wybierając „na oko” ściąga się na siebie niemalże gwarancję, że pokrowiec będzie któryś z elementów przysłaniał i uniemożliwiał korzystanie z niego. Posiadacze Sony Xperia Z3 Compact mogą mieć pewność, że nakładka wybrana spośród poniższych propozycji będzie pasowała idealnie, przygotowana bowiem została z myślą tylko i wyłącznie o Z3, a więc każdy najdrobniejszy kształt został stworzony i dopasowany do tego modelu. Dotyczy to produktów każdego rodzaju, równie przystosowane jest więc etui z klapką czy wersja skupiająca się bezpośrednio na tylnej części oraz krawędziach bocznych. Ostateczny wybór zależy więc jedynie od własnych preferencji, nie trzeba poddawać więc analizie kwestii tego, który case będzie najbardziej solidnie utrzymywał się przy urządzeniu – każdy jest pod tym względem doskonały. Kluczem do zadowolenia z produktu jest tutaj także korzystanie w procesach produkcji jedynie z materiałów najwyższej jakości, dostosowanych do tego rodzaju – tym samym dajemy wam pewność, że przez cały czas użytkowania etui, będzie ono pozostawało takie samo pod względem formy, struktury i nasycenia kolorystycznego.