Etui na Xperia Z3  

Jest 198 produktów.

Modne etui na telefon Sony Xperia Z3

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 198 items

Filter by:

Dane techniczne telefonu Sony Xperia Z3

Tworząc kolejne Xperie, Sony dbało o to, aby nie zaburzać spójności designu omnibalance, toteż w zasadzie wszystkie następujące po sobie modele różniły się względem siebie naprawdę bardzo nieznacznie. Zmiany, jakie w obrębie samego wzornictwa, wprowadzono do kolejnego flagowego modelu, Xperii Z3, w dalszym ciągu nie są spektakularnie widoczne z daleka, lecz tym razem są jednak zauważalne. Nieco spuszczono z tonu, jeśli chodzi o surowość ostrych krawędzi, bowiem Xperia Z3 jest wyraźnie bardziej „zaoblona” od poprzedniczek, co nie wszystkim musi się podobać, lecz zdecydowanie wpływa to pozytywnie na ergonomiczność w codziennym użytkowaniu smartfona. Xperia Z3 po prostu lepiej leży w dłoni, mimo tego, że jest cieńsza, węższa i krótsza od Xperii Z2, zachowując jednakże wyświetlacz o tej samej przekątnej (146 x 72 x 7,3 mm, waga 152 g). Dla przypomnienia – przekątna ekranu wynosi 5,2 cala. Pyło i wodoszczelność są oczywiście już standardem firmy Sony. Zmiany w obrębie chipsetu nie są ogromne, lecz trudno byłoby się spodziewać czegoś innego przy półrocznym cyklu wydawniczym. Procesor smartfona to Qualcomm Snapdragon 801 z czterema rdzeniami o taktowaniu 2,5 GHz i grafiką Adreno 330. Pamięć RAM wynosi 3 GB, zaś pojemność pamięci wewnętrznej to od 16 do 32 GB, z możliwością rozbudowania maksymalnie o kolejne 128 GB (podczas gdy w Xperii Z2 było to zaledwie 64 GB). Bez zmian pozostawiono aparat – już w poprzednich Xperiach z linii Z posiadał on na tyle wysokie parametry techniczne, że dodawanie do niego czegokolwiek zwyczajnie nie ma na ten moment sensu.

Modne etui na telefon Sony Xperia Z3

Proponowane na niniejszej strony plecki do Sony Xperia Z3 to produkty, które robią bardzo korzystne wrażenie, nie tylko te pierwsze, lecz utrzymuje się ono przez długi okres użytkowania. Zawdzięcza się to materiałom wysokiej jakości, nie zmieniających swojej formy w wysokiej lub niskiej temperaturze ani pod wpływem narażenia na czynniki atmosferyczne, na przykład promieniowanie słoneczne. Nie ściera się sam materiał, nie schodzi i nie blaknie także kolorystyka, zarówno, gdy chodzi o futerał, którego już samo tworzywo ma nadaną barwę na całej powierzchni, jak i o cover, który udekorowany jest wielobarwną grafiką naniesioną techniką specjalnego druku. W zależności od wybranego rodzaju, etui wykonane jest z aluminium, skóry lub plastiku. Wszystkie materiały posiadają odpowiednią twardość, która zapewnia z jednej strony dobrą prezentację na urządzeniu, bez nieestetycznych zagięć, a z drugiej gwarantują właściwy stopień zabezpieczenia telefonu. Pomimo twardości, każdy pokrowiec jest bardzo lekki, dzięki czemu nie utrudnia korzystania z telefonu i długiego trzymania go w ręce (choćby podczas rozmowy), nie nadaje mu także topornego charakteru. Zapewniamy więc doskonałe połączenie wysokiego stopnia ochrony sprzętu, z lekkością wizualną i odczuwalną. Jest to doskonały sposób na zabezpieczenie stanu urządzenia bez czynienia go nieestetycznym, mało atrakcyjnym i ciężkim, a do tego nie obciąża to także kieszeni, średnia cena produktu wynosi bowiem kilkanaście złotych, co jest niczym w stosunku do korzyści.