Etui na LG G4 Stylus  

Jest 15 produktów.

Modne etui na telefon LG G4 Stylus

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 15 of 15 items

Modne etui na telefon LG G4 Stylus

Widząc ile jest propozycji i jak odmienny od poprzedniego jest każdy następny pokrowiec, trudno wybrać ten jeden. Na szczęście, kupowanie etui to przedsięwzięcie zupełnie inne od kupna samego telefonu. Choć często towarzyszy temu nie mniejsze zaangażowanie, to zasadniczą różnicą jest cena. Dzięki jej dużej konkurencyjności, pokrowiec jest towarem bardzo przystępnym, który można kupić spontanicznie, pod wpływem chwilowego, spontanicznego bodźca. Można także od razu kupić więcej niż jeden produkt, co jest praktycznym i możliwym rozwiązaniem nie tylko ze względu na niską cenę, co sprawia, że kupno i posiadanie przynajmniej dwóch artykułów jest wydatkiem nie obciążającym żadnej kieszeni, ale także ze względu na ich konstrukcję. Każde plecki są stworzone w taki sposób, że chociaż w trakcie użytkowania solidnie utrzymują się przy telefonie, to w bardzo prosty, lecz świadomy sposób, można je zdjąć kiedy tylko się zechce i nałożyć inne. W ten sposób LG G4 Stylus może się zmieniać niczym kameleon, dostosowywać do obecnej pory roku, szybko zmieniających się upodobań właściciela, jego aktualnej fantazji albo do okoliczności, w jakich przychodzi mu funkcjonować. Case można w ten sposób stosować na przykład w podziale na czas służbowy i czas prywatny, wtedy stosuje się raz uniwersalny, neutralny w wyrazie produkt, by po zakończeniu pełnienia obowiązków przybrać znów swobodniejszy wyraz. Spełniamy w ten sposób założenie, że to futerał ma dopasować się do użytkownika, a nie odwrotnie.

Dane techniczne telefonu LG G4 Stylus

Koreański producent elektroniki, LG, mianem G4 ochrzcił nie jeden produkt, lecz kilka. To nie tylko typowo flagowy model G4, lecz także budżetowy G4 Stylus. Ciekawe w nim jest to, że o ile zazwyczaj to flagowiec odznacza się ekranem o największej przekątnej, to w tym wypadku zastosowano zabieg odwrotny – LG G4 Stylus posiada bowiem ekran o przekątnej aż 5,7 cala, uzyskując tym samym wymiary 154,4 x 79,2 x 9,4 mm oraz wagę 167 g. O jego budżetowości świadczy jednakże już ppi tego ekranu, wynoszące 258. Inny jest także materiał, z którego wykonano obudowę, choć zbliżona jest ona wizualnie do estetyki flagowca. Zrobiono ją w całości z tworzywa sztucznego, lecz tylny panel pokryto chropowatą fakturą, co jest zaletą z perspektywy ergonomii użytkowania – ten spory sprzęt pewniej leży w dłoni. Na korzyść tego modelu przemawia także umiejscowienie przycisków znane z flagowców LG – znajdują się one z tyłu. Zamieszczenie ich z boku w przypadku sprzętu o tak pokaźnych gabarytach zwyczajnie nie miałoby sensu. Zaletą jest też wymienialna bateria o pojemności 3000 mAh, co w połączeniu z niewymagającym chipsetem, daje aż 3 dni pracy na jednym ładowaniu przy włączonej transmisji danych, o ile nie eksploatuje się intensywnie sprzętu pod kątem przeglądania internetu i uruchamiania wymagających aplikacji. Phablet posiada nakładkę obsługującą tryb wielozadaniowy, tryb HDR oraz funkcję knock on. Działa on na czterordzeniowym procesorze Snapdragon 410 z grafiką Adreno 306 oraz posiada 1 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna wynosi 8 GB.