Etui na iPhone 6 Plus  

Jest 321 produktów.

Etui na telefon marki Apple iPhone 6 Plus.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcja Etui.

Showing 1 - 48 of 321 items

Filter by:

Kolekcja
Typ etui

Modne etui na telefon iPhone 6 Plus.

Niezawodna ochrona oraz bardzo dobry wizualny odbiór to główne cechy, które powinna mieć kabura na telefon, aby była chętnie stosowana, a nie traktowana jedynie jako racjonalne akcesorium. W naszej ofercie posiadamy jedynie etui bardzo starannie wykonane i wykończone z dbałością o wszelkie szczegóły, dzięki czemu spełniają one oba kryteria. Doskonale przylegają do telefonu, stanowiąc dla niego pełną ochronę przed standardowymi, często przydarzającymi się wypadkami, a jednocześnie są dla niego godną ochroną. W tej kategorii zamieściliśmy propozycje dla iPhone 6 Plus oraz iPhone 6S Plus –  te dwa modele mają tą samą konstrukcję zewnętrzną, identyczny pod względem kształtu i wielkości jest więc także cover. W zależności od swoich przyzwyczajeń, upodobań i opinii na temat wersji najbardziej praktycznych i korzystnych pod względem prezentowania się na urządzenia, można wybrać etui z klapką, które posiada tworzywo przysłaniające przednią i tylną część telefonu albo zdecydować się na te, które bezpośrednio osłania jedynie tył oraz boki urządzenia, jednak ponieważ krawędzie zachodzą delikatnie do przodu, i tak całe urządzenie zyskuje amortyzację przy upadku, nawet jeśli zakończy się on po stronie ekranu. Pomimo że wydawać by się mogło, że ochrona w tym przypadku siłą rzeczy jest nieco słabsza, taka nakładka jest najczęściej wybierana przez użytkowników, większość osób woli bowiem mieć możliwość dostępu do telefonu poprzez jedno kliknięcie, bez dodatkowego otwierania okrywającej go klapki.

Dane techniczne telefonu iPhone 6 Plus.

Dla firmy Apple iPhone 6 plus stanowił pewnego rodzaju rewolucję, gdyż wprowadzenie na rynek tego modelu stanowiło krok, który mógł w znacznym stopniu poszerzyć krąg zwolenników marki. Osoby, które do tej pory wzbraniały się przed zakupem smartfona z Cupertino z powodu tego, że wszystkie warianty dotychczas oferowane przez Apple były zdecydowanie za małe, teraz mogą wreszcie zdecydować się na iPhone'a, gdyż model 6 plus spokojnie nazwać można pełnoprawnym phabletem – jego wyświetlacz Retina posiada bowiem przekątną 5,5 cala, co powinno wystarczyć chyba każdemu. W związku z zastosowanym do produkcji obudowy materiałem oraz wierności niezmiennej pod pewnymi zasadniczymi względami stylistyce, iPhone 6 plus jest smartfonem raczej ciężkim i raczej pokaźnych gabarytów. Waży on bowiem aż 172 g (niewymienny akumulator o pojemności 2915 mAh też swoje waży), zaś jego wymiary to 158,1 x 77,8 x 7,1 mm – na całe szczęście absolutnie nie można o nim jednak powiedzieć, że jest gruby. Jak to jest z Applem, jakość wykonania urządzenia oraz jego płynność działania absolutnie są bez jakiegokolwiek zarzutu. W odróżnieniu od phabletów działających na Windowsie czy Androidzie, iOS posiada bardzo praktyczną funkcję Reachability, która ułatwia korzystanie z tego pokaźnego urządzenia jedną ręką bez ryzykowania, że się wyślizgnie. Przyjemność codziennego użytkowania zwiększa także wydajny procesor Apple A8 o taktowaniu 1,4 GHz, któremu do płynnej, komfortowej i szybkiej pracy w zupełności wystarcza 1 GB pamięci RAM.