Etui na iPhone 7  

Jest 338 produktów.

Etui na telefon marki Apple iPhone 7.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcja Etui.

Showing 1 - 48 of 338 items

Filter by:

Kolekcja
Typ etui

Etui na telefon marki Apple iPhone 7.

Elegancja, humor czy minimalizm? Wielu klientów od razu wie, który styl jest dla nich najbardziej odpowiedni i jaki powinien być własny case, mogą więc wybierać spośród wyszczególnionych kategorii. Jeśli nie ma się jeszcze sprecyzowanych oczekiwań, wybór etui do iPhone 7może nie być błyskawiczny, bowiem każdy z produktów ma w sobie to coś. Pokrowiec o eleganckim charakterze występuje w kolorze złotym i srebrnym oraz w odcieniu różowego złota, z odpowiednim, wyważonym dopasowaniem, by faktycznie tworzył wrażenie pełne klasy, a nie nosił w sobie znamion kiczu, które często niepożądanie wkrada się do produktów w złotych i srebrnych barwach. Subtelność wizualna produktu jest tym większa, że barwa naniesiona jest jedynie na jego brzegi, dzięki czemu etui nie przysłania oryginalnego, atrakcyjnego samej w sobie designu urządzenia oraz tworzy ciekawy efekt zestawiając szlachetność wykończenia z minimalistyczną i nowoczesną przezroczystością. Cover tego typu jest jednocześnie elegancki i nad wyraz minimalistyczny, choć nie można go oskarżyć o przesadną skromność. Osoby nie przepadające za zaproponowanymi odcieniami mogą pójść w produkt, który jakby udaje, że go nie ma – chodzi o futerał całkowicie przezroczysty, na całej swojej powierzchni. Wybór produktu z grupy eleganckich etui nie determinuje produktu przezroczystości – są też opcje mające delikatnie wytłaczane czarne plecki, całkowicie zakrywające tylną część urządzenia (nieprzezroczyste) oraz krawędź w kolorze złotym, różowego złota, srebrnym albo grafitowym.

Dane techniczne telefonu iPhone 7.

Zobacz szeroki wybór pokrowców case i etui na telefon iPhone 7. Słysząc hasło iPhone 7 większości ludzi zapewne w dalszym ciągu przychodzi na myśl brak tradycyjnego gniazda słuchawkowego i trudno się w sumie temu dziwić, gdyż emocje po tym ruchu wśród użytkowników najnowszego modelu smartfona zapewne jeszcze długo nie opadną. Plusem jest jednakże to, że iPhone 7 nareszcie jest wodo i pyłoodporny, w zgodności ze standardem IP67. Jeśli chodzi o zastosowane podzespoły, to owszem, zaszły jak najbardziej zmiany, lecz w praktycznym codziennym użytkowaniu nie są one rewolucyjne w zestawieniu z modelem 6s. Smartfon pracuje na procesorze Apple A10 i 2 GB pamięci RAM. Pod względem gabarytów, prezentuje się przyzwoicie. Waga wynosi 138 g, zaś wymiary to 138,3 x 67,1 x 7,1 mm. Wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala, choć jest ten sam i posiada to samo ppi, różni się odwzorowaniem kolorów względem poprzedniej generacji. W iPhonie 7 kolory są cieplejsze i bliższe rzeczywistym. Na otarcie łez odnośnie słuchawkowego nieporozumienia, Apple wyposażyło iPhone'a 7 w mocniejszy głośnik względem poprzednika. Jeśli chodzi o zmiany w obrębie aparatu, to jego wyższość uwidacznia się dopiero nocą, gdyż zdjęcia wykonywane za dnia są identycznej jakości co te z iPhone'a 6s. Wprowadzono jednakże do „podstawowej” wersji iPhone'a 7 stabilizator obrazu, który dostępny był wcześniej tylko w iPhone 6s plus. Niekwestionowaną zaletą z pewnością jest polepszenie przedniego aparatu, który przeważnie wykorzystuje się do selfie. 5 megapikseli nie było złe, lecz 7 megapikseli to już naprawdę bardzo przyjemne rozpieszczenie użytkowników lubujących się w autoportretach.