Etui na Samsung Galaxy S7  

Jest 305 produktów.

Kolorowe etui na smartfona Samsung Galaxy S7

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 305 items

Filter by:

Kolekcja
Typ etui

Kolorowe etui na smartfona Samsung Galaxy S7

Ani elegancja ani kolorowa forma nie może wyjść z mody. Jeden i drugi kierunek to rozwiązania, które chyba nigdy nie znikną z ofert na etui, trudno bowiem znaleźć coś, co godnie by je zastąpiło – są oczywiście także inne wersje, jakie przybrać może nakładka, jednak bez tych, byłby odczuwalny istotny brak. Zadbaliśmy więc, by posiadacze Samsunga S7, wybierając futerał dla tego urządzenia, mieli obszerny i atrakcyjny wybór takich produktów, w odniesieniu do każdego rodzaju, dysponujemy więc przynajmniej kilkunastoma wersjami, o różnym sposobie wykończenia i różnej kolorystyce czy zupełnie odmiennym typie nadruku, nadającemu produktowi generalny charakter. Jeśli chodzi o ten drugi rodzaj, nakładka może być utrzymana w ciemnej, mocnej kolorystyce, lub wręcz przeciwnie, skłaniać się ku barwom jasnym, optymistycznym lub wręcz intensywnie kontrastowym, z wykorzystaniem tęczowych odcieni. W przypadku, gdy poszukuje się elegancki case, wybiera się zasadniczo spośród jednokolorowych powierzchni, dostępnych zarówno w standardowych odcieniach, poszukiwanych automatycznie przez wiele osób, jak i zupełnie oryginalnych, dedykowanych osobom, które pomimo upodobania do stylowych produktów, nie ograniczają ich jednak do podstawowej palety ostrożnych barw i nie boją się sięgać po te znacznie bardziej wyraziste. Dla niezdecydowanych oraz tych, którym wszelkie konkretne kolory oraz wzory zastosowane na produktach różnego typu szybko się nudzą, najlepszym wyborem może być przezroczysty silikonowy pokrowiec.

Dane techniczne telefonu Samsung Galaxy S7

Co do Samsunga Galaxy S7, najnowszego flagowca od koreańskiego lidera rynku, recenzenci są praktycznie całkowicie zgodni: jeżeli chodzi o oferowane przez ten model możliwości, jego szybkość i wydajność, to jest to obecnie najlepszy na rynku model smartfona, jaki można kupić. W modelu tym wrócono do idei pyło i wodoszczelności, której w S6 niestety brakowało. Samsung tym razem idealnie dopracował obudowę smartfona zarówno pod kątem wizualnym, jak i pod kątem codziennej ergonomiczności użytkowania. Wymiary bryły wyposażonej w ekran o przekątnej 5,1 cala prezentują się następująco: 142,4 x 69,6 x 7,9 mm, waga 152 g. Tak, jak poprzednio, obudowę pokryto ochronnym szkłem Gorilla Glass czwartej generacji. Niewymienny akumulator urządzenia posiada bardzo przyzwoitą pojemność 3000 mAh i możliwe jest zarówno szybkie, jak i indukcyjne ładowanie. Pamięć wewnętrzna smartfona posiada pojemność 32 GB i tym razem ponownie można rozbudować ją przez kartę pamięci (maksymalnie o pojemności 200 GB). Urządzenie pracuje na procesorze Exynos 8890, który posiada taktowanie zegara 2,3 GHz, osiem rdzeni, układ graficzny Mali T880 oraz aż 4 GB pamięci RAM. Całość obsługuje Android w wersji 6.0 Marshmallow z nakładką autorską Samsunga o nazwie TouchWiz. Główny aparat Galaxy S7 posiada 12 megapikseli, natomiast matryca przedniego aparatu posiada ich 5. Imponującym z całą pewnością można nazwać ekran smartfona, który doskonale odwzorowuje obrazy i zapewnia szczegółowość na niedoścignionym poziomie 577 ppi. Posiada on także funkcję „always on”, polegającą na wyświetlaniu istotnych informacji nawet przy zablokowanym ekranie.

Informacja

    Dostawa