Etui na iPhone Xs  

Jest 298 produktów.

Elegancki case na Apple iPhone 10s (Xs)

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcja Etui.

Showing 1 - 48 of 298 items

Filter by:

Typ etui

Etui na telefon marki Apple iPhone 10s.

Masz już wymarzony sprzęt – i co teraz? By zapewnić mu odpowiednią ochronę, ale również estetyczną oprawę, warto zainwestować we właściwe dobrane etui na telefon. To najprostszy i najtańszy sposób na personalizację urządzenia. Dzięki szerokiemu wyborowi etui, dostępnym w naszym sklepie, dostosujesz jego wygląd i rozmiar do indywidualnych preferencji i wymiarów telefonu. Wybierz spośród najróżniejszych wzorów – począwszy od eleganckich, lśniących lub matowych etui, oraz tych imitujących skórę, aż po bardziej ekstrawaganckie modele pełne kolorów i kontrastowych wzorów.

Etui takie jak ty

Za pomocą dobrze dobranego etui możesz w prosty sposób wyrazić swoje pasje i zainteresowania. Wybierz jeden z dostępnych wzorów z nadrukiem jakości fotografii czy dzieł sztuki o światowym wymiarze. Znajdź swój design spośród najróżniejszych etui – opatrzonych kalejdoskopowymi wzorami, motywami florystycznymi czy innego typu dekoracjami. W naszym sklepie coś dla siebie znajdą również miłośnicy minimalistycznych printów.

Wyjątkowe etui – wyróżnij się z tłumu

Etui na telefon gwarantuje nie tylko możliwość personalizacji, ale również najlepszą możliwą ochronę sprzętu elektronicznego. Jego użytkowanie nieuchronnie wiąże się z możliwością upadków, a co za tym idzie, zarysowań i obić oraz uszkodzeń ekranu. Telefon, jak każdy element elektroniki, jest również wyjątkowo wrażliwy na wpływ wody. Z tego względu warto zapewnić mu bezpieczeństwo poprzez zastosowanie odpowiednio dobranego etui, które zminimalizuje ryzyko nieprzyjemnych konsekwencji, związanych z mechanicznymi uszkodzeniami na wskutek upadków.

Szkło hartowane dla pełnej ochrony

Zakup specjalnego szkła hartowanego to gwarancja ochrony Twojego ekranu przed zarysowaniami i stłuczeniami, które mogą skutkować stałymi uszkodzeniami i utratą dotykowej czułości. Wyposażenie etui znacznie redukuje również możliwość wypadnięcia smartfona z rąk. Dobrze dobrane etui na telefon pełni wiele kluczowych funkcji, pozwalających utrzymać go w dobrym stanie. Sprawdź dokładne wymiary swojego telefonu i dobierz odpowiedni model w naszym sklepie internetowym.

Dane techniczne telefonu Apple iPhone 10s (iPhone Xs)

iPhone 10 lub inaczej zwany iPhone X, jest przedstawicielem innowacyjnych telefonów z wysoką wodoszczelnością i pyłoszczelnością o normach IP67. iPhone 10 charakteryzuje się wymiarami 143, 60 x 70, 90 x 7, 70 milimetrów oraz wagą 174 gram. Telefon posiada kolorowy wyświetlacz OLED o 16 M kolorów i 1125 x 2436 px i 5, 8 przekątnej ekranu. Posiada pamięć wbudowaną 64 GB lub 256 GB i pamięć RAM 3 GB. Telefon zawdzięcza swoją doskonałość procesorowi Apple A11. Telefon iPhone 10 został stworzony, w taki sposób, aby sam dla siebie był ekranem. Umożliwia to wyświetlacz Super Retina 5, 8 cala, który zachwyca doskonałym obrazem. Dodatkowo iPhone 10 idealnie wpasowaniu się w dłoń i jest bardzo wygodny. Ekran OLED pozwala na wyświetlenie obrazów w pełnej i naturalnej gamie kolorów. Dodatkowo zachowuje wysoką jasność i kontrast 1 000 000:1. Dobra bateria umieszczona w iPhone 10 pozwala na maksymalny czas rozmów, aż do 21 godzin. Telefon powstał z najmocniejszego szkła umieszczonego z przodu i tyłu oraz chirurgicznej stali nierdzewnej. Posiada funkcję ładowania bezprzewodowego.

Telefon posiada 3 aparaty fotograficzne. Jeden z tylnich aparatów jest 12 Mpx, z 10x zoomem optycznym i 4 x LED. Drugi tylni aparat ma także 12 Mpx oraz 4xLED i dwukolorowy LED. Przedni aparat telefonu jest w 7 Mpx oraz o rozdzielczości 1920 x 1080. Aparat pozwala na wideo z ciągłym autofokusem z łatwością wykrywa twarz oraz postacie na ekranie. Dodatkowo redukuje szum podczas nakrywania. Umożliwia powiększanie obrazu podczas odtwarzania oraz dodawanie geoznaczników do wideo. Niezwykłą funkcją jest Face ID, który pozwala odblokować urządzenie dzięki zapisanemu wyglądowi twarzy użytkownika. Oprócz tego iPhone 10 posiada liczne wbudowane czujniki typu: światła, akcelerometr, zbliżenia, żyroskop oraz barometr. Oraz pozwala na wykonywanie w komfortowy sposób licznych funkcji biznesowych dzięki specjalnym aplikacjom oraz dodatkom.