Etui na Samsung Galaxy S7 Edge  

Jest 303 produktów.

Modne etui na telefon Samsung Galaxy S7 Edge.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 303 items

Filter by:

Kolekcja
Typ etui

Modne etui na telefon Samsung Galaxy S7 Edge.

Połączenie wysokiej jakości, dokładności wykonania, dobrego materiału i atrakcyjnego designu to cechy konieczne, by osiągnąć pełne zadowolenie ze stosowanego etui. Świadomi tego, przywiązaliśmy szczególną uwagę do każdej z powyższych cech, aby wprowadzić do oferty tylko takie plecki, które w pełnej mierze będą odpowiadać każdej z nich. Zgromadzone w tym miejscu propozycje to produkty dedykowane smartfonowi Samsung S7 Edge. Poza wspomnianymi cechami, każdy futerał ma dodatkowy walor, w postaci komfortowego korzystania z tego akcesorium, sprawia ono także, że telefon wraz z nim prezentuje się estetycznie i korzystnie. Poza bezpośrednim walorem wizualnym sprawia to także forma produktów – są one smukłe i dobrze wyprofilowane, co sprawia, że nie zachodzi tutaj niepotrzebne, nadmierne pogrubienie stworzonej tak całości, które sprawia, że telefon prezentuje się jako toporny i niezgrabny, a także źle trzyma się go w dłoni i odznacza się, gdy chowa się go do kieszeni. Pomimo ograniczonej grubości, nakładka całkowicie spełnia funkcje, do jakich została stworzona i cele, dla których jest stosowana, a mianowicie chroni urządzenie przed wszelkimi zniszczeniami, na jakie jest narażony telefon przy normalnym użytkowaniu. Mniejsza grubość nie powoduje więc narażenia na powstanie nieestetycznych śladów, wszystko za sprawą odpowiednich materiałów, z których wykonany jest każdy bumper, redukujących siłę uderzeń i nie dopuszczających do powstania zarysowań, stłuczeń czy wgnieceń, telefon jest więc całkowicie bezpieczny.

Dane techniczne telefonu Samsung Galaxy S7 Edge.

Samsung Galaxy S7 Edge to ciekawy i designerski model, którego inne nazwa to SM-G935F. Ten dość elegancki model obsługuje typowe standardy, takie jak GSM 850 900 1800 1900, czy na przykład UMTS 850 900 1900 2100 oraz ostatnio coraz bardziej popularne LTE.  Samsung Galaxy S7 Edge posiada dotykowy ekran, taki bez klawiatury i ma dość ciekawe zalety, którymi są: wodo- i pyłoszczelność IP68, zwłaszcza odporność na pyłki ma tu znacznie gdyż nikt nie lubi śmieci na matrycy. Jego wymiary to 150,90 x 72,60 x 7,70 mm a waży 157,00 g. Posiada kolorowy wyświetlacz typu: Super AMOLED obsługuje 16M kolorów o rozdzielczości 1440 x 2560 px (5,50") 534 ppi, kolejną zaletą tego modelu jest ochrona wyświetlacza typu: Corning Gorilla Glass 4. Jeśli chodzi o rodzaj baterii, ten model ma standardową bateria Li-Ion 3600 mAh, nowa technologia zastosowana w tym modelu pozwala także na szybkie ładowanie Fast Charging, to znacznie przyspiesza czas napełniania baterii. Typ ładowania, to ładowanie indukcyjne PMA Ns przechowanie dużej ilości plików pozwala pamięć wbudowana od 32 GB do 128 GB z możliwością jej dalszej rozbudowy a nawet do 200 GB dzięki czytnikowi kart microSD, microSDHC, microSDXC. O płynności działania decyduje pamięć RAM 4 GB, czyli systemowa. Telefon posiada bardzo fajny i dość nowoczesny system operacyjny Android 6.0 Marshmallow. Na jakość użytkowania ma także wpływ procesor, w tym przypadku Samsung Exynos 8890 o taktowaniu 2,30 GHz, posiadający aż 8 rdzeni. Model Samsung Galaxy S7 Edge obsługuje zarówno jedną, jak i dwie karty SIM, można więc korzystać z dwóch numerów jednocześnie, bez potrzeby zmiany aparatu telefonicznego.

Informacja

    Dostawa