Etui na Samsung Galaxy S6  

Jest 300 produktów.

Obudowy i pokrowce na Samsung Galaxy S6

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 300 items

Filter by:

Kolekcja
Typ etui

Obudowy i pokrowce na Samsung Galaxy S6

Samsung S6 to ciekawy wizualnie, przyjemny dla oka telefon. Niezależnie od tego, czy wybiera się klasycznie czarną lub białą wersję, czy też eleganckie złoto albo niespotykany lazurowy odcień, chce się wybrać etui, które nie będzie pozostawało w tle za tym designem. Nasza oferta pozwala na dokonanie takiego wyboru, w pełni satysfakcjonującego i nie zabierającego urządzeniu estetycznych walorów, lecz wręcz przeciwnie- jeszcze je wzmacniającego. Nie każdy tak samo wyobraża sobie odpowiedni futerał i najlepszy wygląd telefonu wraz z nim. Odpowiadamy na potrzeby różnych użytkowników i różnych wyobrażeń poprzez stworzenie bardzo zróżnicowanych propozycji, odmiennych pod kątem kształtu, materiału, z którego są wykonane, sposobu wykończenia oraz zastosowanej kolorystyki. Wizualne wrażenie jest jednak istotne nie tylko w pierwszej chwili, kiedy kupuje się case. Przedmiot ten ma służyć przez dłuższy czas, czasem nawet przez cały czas korzystania z telefonu, chyba że nabierze się ochoty na inny wzór. Z tego względu, nakładka jest nie tylko ładna na dzień dobry, ale utrzymuje swoje walory w dłuższej perspektywie czasowej. Wszystko to dzięki odpowiednim technikom wykonania każdego produktu, i zabezpieczenia nadruku przed ścieraniem i całego koloru przed zblaknięciem. Istotne są także materiały same w sobie, dzięki ich dobremu dopracowaniu, każdy bumper pozostaje w takiej formie, w jakiej został stworzony, nie zmienia swojego kształtu, nie rozciąga się ani nie pojawiają się powierzchniowe pęknięcia.

Dane techniczne telefonu Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6 jest na tyle odmienny od swoich flagowych poprzedników, że można tutaj nawet mówić o pewnej rewolucji, choć nie jest to też równoznaczne z postawieniem samsungowego  świata na głowie. Przede wszystkim zmienił się wygląd, ponieważ zasadniczej zmianie na lepsze uległy materiały, z których wykonywano obudowy smartfonów. Nareszcie jest tak, jak na drogie przecież flagowe przystało – tworzywa sztuczne zastąpił metal. Tylny panel wykonano ze szkła Gorilla Glass. Rozwiązanie to, choć wizualnie efektowne oraz dające obudowie większą wytrzymałość sprawiło jednakże, że pokrywa jest niezdejmowalna, przez co w tym flagowcu nie można już samodzielnie wymienić akumulatora na inny. Jego pojemność wynosi 2550 mAh i wspiera on funkcję szybkiego ładowania. Nie ma w tym modelu także slotu na kartę pamięci. Zabrakło również pyło i wodoszczelności. Pod względem gabarytów zmiana względem poprzednika jest niewielka. Smartfon posiada wyświetlacz o przekątnej 5,1 cala, co dało wymiary 143,4 x 70,5 x 6,8 mm oraz wagę 138 g. Sprzęt działa na ośmiordzeniowym Exynosie 7420 o taktowaniu zegara 2,1 GHz z grafiką Mali T760 MP8 i z 3 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna wynosi 32 GB i nie ma możliwości jej rozbudowania. Aparat główny posiada matrycę 16 megapikseli, zaś przednia kamerka ma 5 megapikseli. System operacyjny, na którym pracuje urządzenie, to Android 5.0 Lollipop z autorską nakładką Samsunga TouchWiz w odmienionej, lżejszej i praktyczniejszej odsłonie. Jest to jeden z najszybszych flagowców na rynku, lecz niestety jeden z najmniej pojemnych.

Informacja

    Dostawa