Ładowarka samochodowa  

Jest 7 produktów.
Showing 1 - 7 of 7 items

Specyfikacja ładowarek

Ładowarka posiada niewielki rozmiar oraz wygodny kształt. Co więcej, produkt umożliwia ładowanie od razu dwóch urządzeń. Wszystko to jest możliwe dzięki temu, że znajdują się w niej dwa porty USB. Każdy z nich ma inną maksymalną siłę natężenia prądu. W przypadku górnego USB maksymalna wielkość wynosi 1A. Natomiast przy dolnym USB 2,1A. W przypadku tej ładowarki napięcie zasilania wynosi 12V. Dodatkową zaletą produktu jest wysoka jakość jego wykonania. Dzięki temu daje gwarancję doskonałej sprawności urządzenia. By zaczęła działać, należy umieścić ją w zapalniczce pojazdu, skąd będzie czerpała prąd. Po umieszczeniu jej w tym miejscu od razu nadaje się do użycia.

Ładowarki samochodowe to wyjątkowo popularne produkty, bo umożliwiają naładowanie telefonu w trakcie jazdy, co – jak wiemy – jest dużym ułatwieniem dla właścicieli smartfonów, tabletów, power banków, nawigacji czy innych urządzeń. Wynika to przede wszystkim z tego, że nowoczesne urządzenia bardzo szybko tracą swoją energię. Nie dzieje się to oczywiście bez powodu, bo decyduje o tym również intensywność korzystania z tego rodzaju sprzętów, jednak połączenie tych dwóch aspektów często prowadzi do rozładowanego telefonu, czy tabletu jeszcze w trakcie dnia, gdy nie wróciliśmy z pracy do domu.

Ładowarki samochodowe USB umożliwiają doładowanie telefonu zawsze, gdy znajdujemy się w aucie. To wygodne i często wybierane rozwiązanie, szczególnie popularne wśród osób, które pracują w samochodach. Dla każdego z nas również takie urządzenie może okazać się przydatna, gdy wyjeżdżamy na dłuższą trasę autem.