Ładowarka samochodowa  

Jest 1 produkt.
Showing 1 - 1 of 1 item

Filter by:

Typ etui

Ładowarka samochodowa do ładowania telefonu

Ładowarka posiada niewielki rozmiar oraz wygodny kształt. Co więcej, produkt umożliwia ładowanie od razu dwóch urządzeń. Wszystko to jest możliwe dzięki temu, że znajdują się w niej dwa porty USB. Każdy z nich ma inną maksymalną siłę natężenia prądu. W przypadku górnego USB maksymalna wielkość wynosi 1A. Natomiast przy dolnym USB 2,1A. W przypadku tej ładowarki napięcie zasilania wynosi 12V. Dodatkową zaletą produktu jest wysoka jakość jego wykonania. Dzięki temu daje gwarancję doskonałej sprawności urządzenia. By zaczęła działać, należy umieścić ją w zapalniczce pojazdu, skąd będzie czerpała prąd. Po umieszczeniu jej w tym miejscu od razu nadaje się do użycia.

Ładowarki samochodowe to wyjątkowo popularne produkty, bo umożliwiają naładowanie telefonu w trakcie jazdy, co – jak wiemy – jest dużym ułatwieniem dla właścicieli smartfonów, tabletów, power banków, nawigacji czy innych urządzeń. Wynika to przede wszystkim z tego, że nowoczesne urządzenia bardzo szybko tracą swoją energię. Nie dzieje się to oczywiście bez powodu, bo decyduje o tym również intensywność korzystania z tego rodzaju sprzętów, jednak połączenie tych dwóch aspektów często prowadzi do rozładowanego telefonu, czy tabletu jeszcze w trakcie dnia, gdy nie wróciliśmy z pracy do domu.

Ładowarki samochodowe USB umożliwiają doładowanie telefonu zawsze, gdy znajdujemy się w aucie. To wygodne i często wybierane rozwiązanie, szczególnie popularne wśród osób, które pracują w samochodach. Dla każdego z nas również takie urządzenie może okazać się przydatna, gdy wyjeżdżamy na dłuższą trasę autem.