Etui na iPhone 4s  

Jest 105 produktów.

Etui na telefon marki Apple iPhone 4S.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcja Etui.

Showing 1 - 48 of 105 items

Filter by:

Kolekcja
Typ etui

Modne etui na telefon iPhone 4S

Ogromne zainteresowane telefonami Apple idzie w parze z mnogością wyboru co do etui. Użytkownicy modeli 4 oraz 4s mogą wybierać spośród ujednoliconej grupy produktów, odpowiednich dla obu modeli, ze względu na ich zbieżną wielkość, kształt oraz rozmieszczenie poszczególnych elementów. Zakres przestrzeni wyboru staje się więc jeszcze większy. Propozycje dla wskazanych modeli mają skrajnie odmienne charaktery, co czyni je trafionymi dla wielu grup odbiorców. Na uwagę zasługuje etui z klapką o ponadczasowym eleganckim wyrazie. Wykonane ze skóry w kolorze czarnym, czerwonym, białym lub brązowym, stanowi połączenie klasy i prestiżu, bez pominięcia funkcjonalności. Spośród skórzanych modeli wyróżnia się futerał o nierównomiernej kolorystycznie powierzchni, na której przenikają się odcienie brązu. Zastosowana tu skóra jest starannie wyselekcjonowanym i przygotowanym materiałem najwyższej jakości, daje więc bardzo korzystny efekt wizualnie, a jednocześnie nie dochodzi tu do ścierania czy innych nieestetycznych zmian, jak to dzieje się w przypadku produktów wykonanych z najtańszych imitacji. Zdecydowanie mniej formalny charakter ma nakładka z nadrukiem, dostępna zarówno z delikatnymi wzorami, jak i bardzo wyrazistymi wzorami i barwami. Osoby preferujące jednak gładkie, jednokolorowe powierzchnie, mogą sięgnąć także po aluminiowy case z jednolitą powierzchnią tylną. Jest to klasyczne, uniwersalne rozwiązanie, które szybko się nie znudzi i nie straci na swojej aktualności, pasuje więc przez cały kalendarzowy rok.

Dane techniczne telefonu iPhone 4S

Następca iPhone 4, model 4s, pod względem wizualnym nie różni się od niego praktycznie niczym. Poprawki i drobne innowacje wprowadzono do wnętrza urządzenia, co oczywiście korzystnie wpłynęło na poziom atrakcyjności tej skądinąd leciwej już linii smartfonów. To idealna okazja cenowa przede wszystkim dla tych potencjalnych użytkowników, których odstraszały chociażby zgłaszane przez innych problemy z działaniem anteny bądź niska rozdzielczość głównego aparatu fotograficznego. W modelu 4s Apple rozwiązało kłopoty z anteną, a także zwiększyło moc głównego aparatu o 3 megapiksele, wdrażając dodatkowe użyteczne mechanizmy i systemy do jego działania, polegające na redukcji szumów na zdjęciach oraz stabilizowaniu nagrań wideo nagranych trzęsącymi się rękoma. Zwiększono także pojemność pamięci telefonu – najwyższy wariant modelu 4 miał 32 GB, podczas gdy najmocniejsza wersja iPhone 4s ma już 64 GB. Anglojęzyczni konsumenci z całą pewnością docenią słynną Siri, którą w tym smartfonie mogą denerwować do woli, sprawdzając jej inteligencję najróżniejszymi sposobami. Innym ciekawym udogodnieniem, które można znaleźć w iPhone 4s jest usługa FaceTime. Jeszcze lepszą opcją jest możliwość używania smartfona jako routera Wi-Fi. Dzisiaj jest to oczywiście standardem, niemniej funkcji tej nie było w pozbawionym aktualizacji iPhone 4. Zmianie uległ także procesor urządzenia – ma on niestety nieco niższe taktowanie od poprzednika, niemniej całość w dalszym ciągu funkcjonuje bardzo płynnie. Wymiary fizyczne są zbliżone do iPhone 4: 140 g, 115,2 x 58,6 x 9,3 mm, zatem różnica absolutnie nie jest odczuwalna.