Uchwyt na telefon  

Jest 13 produktów.
Showing 1 - 13 of 13 items

Filter by:

Typ etui

Uchwyty na telefon - kijek do selfie.

Uniwersalny uchwyt przeznaczony na telefony każdego rozmiaru. Kijki do selfie posiadają regulowaną podstawę, w której umieszcza się urządzenie i teleskopowy wysięgnik na telefon. Dzięki temu idealnie dopasowuje się do telefonu, a także zapewnia urządzeniu trwałe i bezpieczne przechowywanie. Możliwe jest również obracanie o 360 stopni. Produkt ten dopasowuje się do różnej wielkości urządzeń, co sprawia, że można go wykorzystać do każdego modelu telefonu, a nawet tabletu. Wysokiej jakości materiał sprawia, że uchwyt jest trwały, a jednocześnie odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia oraz zarysowania.

Samochodowe uchwyty na telefon zostały stworzone z myślą o zapewnieniu kierowcy komfortowego korzystania z telefonu w trakcie jazdy. Nie chodzi tu tylko o rozmawianie, choć i przy tym oferowane uchwyty doskonale się sprawdzają. Priorytetem jest zapewnienie kierowcom wygodnego korzystania z gps’u, kiedy już nawigacje zostały wprowadzone do smartfonów. To główny powód, dla którego kierowca nie tyle mógłby i chciałby mieć taki uchwyt przystosowany do swojego smartfonu, ale i musiał, bo bez tego korzystanie z tej funkcji w telefonach byłoby niemalże niemożliwe lub zdecydowanie niekomfortowe.

Uchwyty samochodowe projektowane są tak, by sprawdzać się dobrze w podróży – stąd przyssawki, odpowiednie mocowania, zabezpieczenia przed ewentualnym wypadnięciem telefonu z uchwytu. Wszystko po to, by korzystało nam się maksymalnie dobrze. Jak wspomniane wcześniej, ma to też swoje odbicie w trakcie rozmów przez telefon, które dzięki uchwytowi jest komfortowe i bezpieczne. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno uchwyty magnetyczne, z przyssawką, na kratkę nawiewu, czy na kokpit.