Etui na HTC  

Jest 364 produktów.
Showing 1 - 48 of 364 items

Filter by:

Categories
Kolekcja
Typ etui

Eleganckie obudowy i pokrowce do telefonów HTC.

Wykonane z wysokogatunkowych materiałów etui na telefony HTC to produkty, które nie tylko zapewniają ochronę urządzenia, ale też nadają mu ciekawego wyglądu. Dzięki możliwości zamówienia dowolnie wybranego przez siebie nadruku mogą Państwo spersonalizować posiadane przez siebie urządzenie. Koniec z omyłkowym sięgnięciem po telefon znajomego!

Posiadamy case na smartfony HTC z nadrukiem oraz gładkie, a także z klapką bądź bez niej. Naszą ofertą chcemy odpowiadać na potrzeby każdego Klienta, dlatego oferujemy pokrowce utrzymane w różnych stylach. W naszym sklepie internetowym coś dla siebie znajdzie zarówno zapracowana businesswoman, jak i student czy osoba pracująca w branży technicznej, której szczególnie zależy na skutecznej ochronie posiadanego sprzętu. Zapewniamy, że wszystkie nasze propozycje posłużą Państwu przez długi czas bez powstania jakichkolwiek zniszczeń.

Etui na telefony producenta HTC wykonane są z wysokiej jakości materiału. Dodatkowo obudowy są jeszcze wzmocnione i usztywnione, by jeszcze lepiej spełniały swoją rolę. Główne zastosowanie to ochrona przed wszelkiego rodzaju zarysowaniami, a także uszkodzeniami wynikającymi na przykład z upadku. Dlatego właśnie produkt został idealnie wyprofilowany i dopasowany do kształtu i wielkości wybranych modeli telefonów marki HTC. Zaliczyć do nich można między innymi telefony z serii One, a także serii K8 lub K10. U nas w sklepie znajdziesz pokrowce między innymi na modele takie jak: desire 820, desire 620, one m8, one m9 i wiele innych.
Wspomniane pokrowce stanowią nie tylko bezpieczną ochronę, ale i nadają urządzeniom niepowtarzalnego charakteru. To za sprawą nadruku, jaki jest na nich umieszczony. Pokrowce na telefony HTC są dostępne w najróżniejszych wzorach i kolorach, a elastyczność i dopasowanie do konkretnych modeli sprawia, że otwory na przyciski, kamerę oraz wejścia na ładowarkę czy słuchawki doskonale pokrywają się z tymi w urządzeniu.