Etui na Sony Xperia XA  

Jest 289 produktów.

Modne etui na telefon Sony Xperia XA

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 289 items

Filter by:

Kolekcja
Typ etui

Dane techniczne telefonu Sony Xperia XA

Sony Xperia XA to „budżetowy” przedstawiciel najnowszej linii smartfonów japońskiego producenta elektroniki. Sprzęt ten przyciąga uwagę już przy pierwszym spojrzeniu, bowiem wizualnie sprawia wrażenie bardzo luksusowego, a smaku dodają intrygujące warianty kolorystyczne. To urządzenie wąskie i cienkie, lecz, jak na pięciocalowy wyświetlacz, wysokie (143,5 x 66,8 x 7,9 mm, 137,4 g). Smartfon ten bardzo dobrze wygląda i dobrze działa. Tylko dobrze, ponieważ ośmiordzeniowy, co prawda, procesor MediaTek Helio P10 o taktowaniu 2 GHz z grafiką Mali T860, w połączeniu z zaledwie 2 GB pamięci RAM nie daje spektakularnych osiągów, choć jak najbardziej są one wystarczające do płynnej codziennej pracy z urządzeniem. Umila ją dodatkowo zastosowanie Androida w wersji 6.0, wyposażonego w przejrzystą i funkcjonalną nakładkę autorską Sony, która na szczęście wiele zadań faktycznie ułatwia, a nie utrudnia. Aparat główny urządzenia posiada matrycę o rozdzielczości 13 megapikseli, zaś przedni 8 megapikseli, co także jest przyzwoitym wynikiem. Dodatkowo zadowalać może obecność fizycznego spustu migawki aparatu, co uczyni wykonywanie zdjęć o wiele łatwiejszym zadaniem, szczególnie w odniesieniu do robienia selfie. Zastosowanie standardowej przekątnej ekranu sprawia, że obsługa urządzenia jedną ręką jest jak najbardziej możliwa, a wąskość smartfona dodatkowo to ułatwia. Pojemność baterii tego modelu to 2300 mAh, co pozwala na dzień użytkowania, lecz smartfon wyposażono także w tryb Stamina, zmniejszający zużycie baterii.

Modne etui na telefon Sony Xperia XA

Dawno zakończyła się epoka trzech rodzajów etui, które kupowało się bez większego namysłu, byleby tylko ono było i spełniało swoją podstawową funkcję. Dziś mamy ogromny wybór produktów tego typu, a pokrowiec spełnia więcej zadań i ma znacznie szersze znaczenie niż dotychczas. Oprócz ochrony dla telefonu, ma także być dostosowane do okazji (zazwyczaj ocenianych całościowo, lecz spotyka się także wersje nawiązujące do różnych kalendarzowych wydarzeń, na przykład Halloween czy świąt), stylu życia i własnej pozycji. To ostatnie kryterium ma duże znaczenie. Przygotowując naszą ofertę dla modelu Sony Xperia XA pomyśleliśmy o każdym. Pracownikom państwowych instytucji, placówek bankowych czy innych podmiotów o raczej formalnym charakterze odradzamy krzykliwe, kontrowersyjne wersje, mogące zachwiać wrażenie powagi, dobrze za to sprawdzi się futerał w klasycznej kolorystyce, gładki lub z delikatnym wzorem albo nawiązujący do szlachetnych materiałów, na przykład marmuru. Oczywiście, nie samą pracą żyje człowiek i zdarza się, że miejsce kariery nie definiuje osobowości. Każde plecki jest bardzo łatwo zdjąć i błyskawicznie założyć inne, jeśli więc z jednego telefonu korzysta się całą dobę, można wybrać dwa produkty, wtedy wychodząc z pracy można zdjąć reprezentacyjny case oraz zastosować ten lepiej obrazujący prywatne upodobania – podobnie, jak elegancką odzież zmienia się na luźniejszą. Coś, co kiedyś było przeciętne, dziś staje się więc jednym z elementów tworzących całościowy styl osoby.