Etui na Huawei  

Jest 2040 produktów.
Showing 1 - 48 of 2040 items

Filter by:

Categories
Kolekcja
Typ etui

Eleganckie pokrowce, etui i case

Chińska marka Huawei już od wielu lat zyskuje uznanie w branży technologicznej. Ich telefony cieszą się wielką popularnością na całym świecie, a umiejętny dobór celebrytów występujących w ich reklamach dodatkowo zachęca Klientów do inwestowania w ich rozwiązania. W tej kategorii prezentujemy etui na telefony Huawei z nadrukiem, fotografią lub przezroczyste. Kupując nowy smartfon warto pomyśleć o pokrowcu, który będzie go chronił przed zarysowaniami, zabrudzeniem i wszelkimi uszkodzeniami.

Nasz sklep internetowy słynie z najwyższej jakości etui z nadrukiem i bez. Dbamy o różnorodność naszej oferty, aby wszyscy nasi Klienci mogli z niej skorzystać.

Pokrowiec na telefon ma za zadanie przede wszystkim chronić całe urządzenie. Etui zabezpiecza najczęściej przed uszkodzeniami i zarysowaniami, ale również przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. W tym przypadku case został specjalnie przygotowany pod telefony marki Huawei. Nasze pokrowce do modeli Huawei P8 Lite, P9 lite, Y5, Y6, Y7, P Smart, Honor oraz Mate  a takrze pozostałych modeli są odpowiednio przystosowane pod każdym względem do tych telefonów. Dzięki temu nasze etui na Huawei idealnie się dopasowuje, a przez to może skutecznie chronić. Co więcej, materiał, z jakiego powstał produkt, jest wysokiej jakości, co dodatkowo daje gwarancję jego wytrzymałości i zarazem bezpieczeństwa. Na pleckach pokrowca znajdują się ciekawe i modne wzory do wyboru. Wyprodukowano je z nieścieralnego materiału, a więc na pewno nie ulegną zniszczeniu czy zniekształceniu. Boki obudowy są w pełni przezroczyste i delikatnie wystające poza krawędzie telefonu. To po to, by chronić ekran. Dodatkowo zostało ono wyposażone w otwory na przyciski, kamerę, a także gniazdo ładowania, gniazdo na ładowarkę i słuchawki.

Informacja

    Dostawa