Etui na iPhone 13 Mini  

Jest 193 produktów.

Etui na telefon marki Apple iPhone 13 mini

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcja Etui.

Showing 1 - 48 of 193 items

Filter by:

Kolekcja
Typ etui

Etui na telefon marki Apple iPhone 13 mini


Etui na iPhone 13 mini pełna ochrona telefonu


Pragniesz znależć możliwie najlepszy sposób, aby dokładnie chronić swój nowy telefon? Sprawdź naszą super ofertę etui iPhone 13 mini, a na pewno odnajdziesz coś specjalnie dla siebie! Pokrowce, które znajdują się w naszym sklepie są wykonane z tworzyw najwyższej jakości. Nasze materiały gwarantują wysoką wytrzymałość i estetykę. IPhone 13 mini etui zapewnia świetną ochronę nawet przy intensywnym użytkowaniu telefonu, a także komfort i estetykę podczas korzystania z naszego urządzenia. Pokrowiec na iPhone 13 mini zapewnia całkowitą ochronę przed zarysowaniami, stłuczeniami, uszkodzeniami oraz kurzem. W przypadku naszych bardzo popularnych, elastycznych nakładek silikonowych ich miękkość sprawia, że perfekcyjnie dopasowują się do telefonu, idealnie do niego przylegając, sprawia to, iż drobinki piasku czy brudu nie dostają się do środka poprzez szczeliny w obudowie, zapobiegając tym samym przed jego powolnym niszczeniem się oraz zabrudzeniem. Każda nasza obudowa posiada lekko wysunięty rant ochronny, który skutecznie osłania ekran wyświetlacza. Tak więc nie musisz się już obawiać o swój telefon wrzucając go do plecaka, torby czy wkładając do kieszeni.


iPhone 13 mini case najwyższa jakość wykonania


Posiadamy niezwykle szeroki wybór nakładek na iPhone 13 mini, a tymi najbardziej popularnymi i docenianymi przez naszych klientów, są nasze nowoczesne, elastyczne obudowy wykonane z silikonu. Nic w tym dziwnego, gdyż są one wykonane z wysokiej jakości materiału, a także są bardzo lekkie oraz cienkie przez co zapewniają bardzo subtelną ochronę. Warto również zauważyć, iż dzięki swojej giętkości bez problemu nakłada się je oraz zdejmuje z telefonu. W naszym sklepie posiadamy trzy rodzaje ty nakładek, a mianowicie: całkowicie bezbarwne typu crystal clear, z naszymi własnymi nadrukami cyfrowymi oraz obrazem przesłanym przez kupującego. Dodatkowo każda obudowa na iPhone 13 mini posiada zestaw otworów na ładowarkę, kamerę czy słuchawki, rozmieszczone w taki sposób, aby pasować do odpowiedniego modelu smartphona. Dodatkowo zapewniliśmy też ochronę przycisków, które są umieszczone w postaci gumowych guzików na pokrowcu, zabieg ten sprawia, że nie tylko korzystnie z telefonu jest dużo bardziej komfortowe, ale także jest to dodatkowe zabezpieczenie.


Case iPhone 13 mini ogromny wybór kolorowych wzorów


Warto również dodać, iż dzięki najnowocześniejszej technologii cyfrowego drukowania udało się nam umieścić przepiękne grafiki na naszych pokrowcach silikonowych, mamy niezwykle szeroki wybór cyfrowych grafik własnych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy znajdzie idealne grafiki dla siebie, wszyscy będą usatysfakcjonowani bez względu na płeć czy wiek. Nasze wzory będą perfekcyjnym prezentem dla najmłodszych, gdyż posiadamy niesamowicie szeroki zestaw grafik przedstawiających postaci z bajek, urocze zwierzęta. Warto też wspomnieć, iż farby, których używamy do drukowania są niesamowicie wytrzymałe i odporne na ścieranie się czy porysowanie, a także całkowicie bezpieczne.

Dane techniczne telefonu iPhone 13 mini


IPhone 13 mini cechuje się przekątną 5.4 cali, a jego wymiary to 131.5 x 64.2 x 7.7 mm co tworzy nam zgrabny i nieduży telefon, waga tego modelu wynosi natomiast 141 g. Całość daje nam elegancki i wielofunkcyjny telefon zaopatrzony w powłokę zapobiegającą pozostawianiu tłustych smug oraz super wytrzymały wyświetlacz odporny na zadrapania. IPhone 13 mini posiada pamięć wbudowaną 128 GB, 256 GB oraz 512 GB