Kabel Lightning iPhone  

Jest 16 produktów.
Showing 1 - 16 of 16 items

Filter by:

Typ etui

Kabel do ładowania lightning - iPhone.

Kabel przeznaczony jest do ładowania urządzeń, które posiadają wtyczkę lightning. Należą do nich sprzęty z rodziny Apple.Produkt posiada dwie wtyczki. Jedną z nich jest tradycyjne USB, a druga wtyczka lightning 8pin lub 30pin. Tym samym umożliwia zarówno ładowanie urządzeń typu iPhone, jak i transfer danych pomiędzy dwoma urządzeniami telefon-komputer. Bez wątpienia stanowi on o wiele bardziej wytrzymały element aniżeli tradycyjne ładowarki. Do tego daje więcej możliwości. Świadczyć o tym może, chociażby jego wykonania. Kabel do ładowania wyprodukowany został ze specjalnych materiałów, które są splecione. To właśnie zapobiega niekontrolowanemu skręcaniu kabla, co w efekcie doprowadziłoby do jego uszkodzenia. Dodatkową zaletą produktu jest wygląd końcówek. Wykorzystano tutaj Slim-płaskie końcówki. Jeśli chodzi o maksymalne natężenie prądu w czasie ładowania iPada, to w przypadku tego kabla wynosi ona 2.4A. Całkowita długość kabla do ładowania to 1,2 metra. Co bez wątpienia pozwala na swobodne korzystanie z kabla oraz podłączonych do niego urządzeń.

Kable Lightning 8 pin lub 30pin - Apple iPhone.

Kable do ładowania lightning iPhone to alternatywa dla drogich i trudno dostępnych oryginalnych kabli do tego rodzaju telefonów. Często jest to poszukiwany produkt przez tych, którzy przyzwyczajeni są do korzystania z telefonów z Androidem, które posiadają zwykłe wejście micro usb.

Telefony iPhone są pod tym względem wyjątkowe. Niestety, oryginalne kable do ładowania są drogie, dlatego często na ich zastępstwo wykorzystuje się kable do ładowania lightning iPhone. Wybierając odpowiednio, możemy zaoszczędzić pieniądze przy braku utraty jakości. Dobry produkt będzie tak samo dobrze sprawdzał się, jak oryginał.

Kable do ładowania lightning iPhone umożliwiają ładowanie baterii w optymalnym dla nas tempie, co znaczy, że ze względu na oszczędzenie pieniędzy nie jesteśmy zmuszeni dłużej czekać na pełne naładowanie. Dzięki zakupie kabli uzyskujemy też szansę na bezproblemową synchronizację telefonu z naszym komputerem czy jakimkolwiek innych urządzeniem elektronicznym.

Decydując się na zakup u sprawdzonej firmy, nie musimy martwić się o negatywne skutki naszego wyboru.