Etui na Sony Xperia  

Jest 375 produktów.
Showing 1 - 48 of 375 items

Filter by:

Categories
Kolekcja
Typ etui

Xperia - Elegancki case, pokrowiec, etui

Japońska precyzja, która cechuje wszystkie produkty marki Sony, jest również zaletą wszystkich prezentowanych tutaj pokrowców na telefony Sony z nadrukiem i bez. Dzięki wzmocnieniu najbardziej narażonych na zniszczenia elementów nasze pokrowce są bardzo trwałe i skutecznie chronią smartfon w każdej sytuacji.

 W asortymencie posiadamy pokrowce aluminiowe oraz te wykonane ze skóry ekologicznej. W zależności od Państwa preferencji mogą Państwo wybierać spośród modeli z klapką lub bez niej. Polecamy również możliwość stworzenia case na telefon Sony z własnym nadrukiem – może to być dowolna fotografia, grafika lub motyw.

Produkty przeznaczone są dla telefonów marki Sony Xperia, a konkretnie do wybranych modeli, czyli M4 Aqua, T3, jak również M5 i innych o podobnych parametrach. Etui zostały wykonane z wysokiej jakości trwałego materiału, co daje gwarancje wytrzymałej i bezpiecznej ochrony dla telefonu. Plecki są wzmocnione i bardzo sztywne. Dodatkowo zostały ozdobione grafiką, która występuje w różnych kształtach, wzorach i motywach. Każde etui na telefony Sony wykonywana jest z najlepszych materiałów, co sprawia, że całość jest odporny na uszkodzenia i ścieranie się. Natomiast boki pokrowca powstały z w pełni przezroczystego materiału. Są one minimalnie wyższe niż bok telefonu. Dzięki temu stanowi on nie tylko ochronę samej obudowy telefonu, ale również i ekranu urządzenia. Ta minimalna różnica w wysokości jest niezauważalna i nie zakłóca funkcjonalności. Z pewnością dla wielu dobrym udogodnieniem będą otwory znajdujące się na etui, znajdują się one dokładnie w miejscach, w których na telefonie mamy przyciski, kamerę, a także gniazdo ładowania.