Etui na iPhone  

Jest 3246 produktów.
Showing 1 - 48 of 3246 items

Filter by:

Categories
Kolekcja
Typ etui

Modne pokrowce na smartfony Apple.

Oferujemy etui do iPhone, które nie tylko ciekawie wyglądają, ale przede wszystkim chronią telefon. Jest ono odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu doskonale przylega do powierzchni telefonu. Etui to ma za zadanie przede wszystkim chronić telefon przed zarysowaniami, a także wszelkiego rodzaju uszkodzeniami wynikającymi na przykład z upadku urządzenia. Dodatkową zaletą produktu jest to, że plecki udekorowane są modnymi wzorami i zdjęciami, do wyboru. Natomiast boki etui są całkowicie przezroczyste. Same boki są minimalnie wyższe niż telefon. Ma to na celu chronienie nie tylko obudowy urządzenia, ale również jego ekranu. Wspomniany nadruk jest wykonany z bardzo wysokiej jakości materiału, który również nie ulega uszkodzeniom, zarysowaniom czy ścieraniu. Casy dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, co pozwala na dobrania go do indywidualnych potrzeb i upodobań.

Elegancki case i etui.

Apple to bez wątpienia jedna z wiodących marek na światowym rynku elektroniki użytkowej. Ich produkty posiadają rzeszę fanów – miłośników nie tylko ich designu, ale również funkcjonalności i intuicyjnego interfejsu. Będąc w posiadaniu produktów marki Apple warto zaopatrzyć się również w etui z nadrukiem, które nie tylko doskonale uzupełni stylowy wygląd telefonu, ale również ochroni sprzęt przed skutkami wypadnięcia z kieszeni.

Proponujemy Państwu pokrowce dopasowane do wszystkich modeli. Starszych iPhone 4 i 5 oraz nowszych modeli iPhone 6, 6s oraz 6 Plus. A teraz już najnowsze case do iPhone 7. Dzięki doskonale wyprofilowanemu kształtowi wszystkie nasze etui na telefony z nadrukiem i bez, świetnie przylegają do smartfona i skutecznie chronią go przed zarysowaniami. W naszym asortymencie posiadamy etui na telefony iPhone uzupełnione wieloma modnymi wzorami i fotografiami – niektóre z nich są minimalistyczne, inne niezwykle oryginalne. Dzięki temu każdy znajdzie w naszym sklepie coś dla siebie.