Szkło Hartowane na telefon  

Jest 510 produktów.
Showing 1 - 48 of 510 items

Filter by:

Categories

Wysokiej jakości szkło 9h

Hartowane szkło wykonane z wysokiej jakości materiału o twardości 9h. Dzięki temu gwarantuje odpowiednią ochronę telefonu. Cienka powłoka zapewnia bezpieczeństwo ekranu telefonu, jak również swobodne korzystanie z niego. Szkło hartowane jest bardzo cienkie i przezroczyste, co idealnie ukazuje zawartość ekranu. Całość ma około 0,3 mm grubości. Twardość materiału wynosi 9h. Produkt ten posiada powłokę oleofobową. Dzięki temu powłoka jest idealnie gładka, co zapobiega zatrzymywaniu się na niej jakichkolwiek zanieczyszczeń czy kurzu. W ten sposób ekran przez dłuższy czas będzie czysty. Dodatkową zaletą szkła hartowanego na telefon jest łatwość jego montażu. Nie wymaga specjalnych przygotowań czy umiejętności. Można go umieścić na ekranie telefonu w prosty i szybki sposób. Produkt ten ma zaokrąglone krawędzie, co pozwala na idealne dopasowanie do kształtu telefonu. Po zamontowaniu szkło bardzo dobrze przylega do ekranu telefonu. To sprawia, że staje się ono integralną częścią, która nie zakłóca korzystania z urządzenia.

Hartowane szkło, które mocuje się na przedniej szybie telefonu ma za zadanie ochronić ekran przed jego uszkodzeniem, co jest częste i niestety bardzo kosztowne w przypadku wymiany. Aby temu zapobiec, właściciele nowo zakupionych telefonów decydują się na niemal natychmiastowe zabezpieczenie ekranu smartfona szkłem hartowanym lub folią ochronną.

Szkło hartowane o twardości 9h, które oferujemy potrafi wytrzymać naprawdę wiele. Nawet w momencie poważnego upadku, uszkodzeniu ulega samo szkło, a nie ekran naszego telefonu. Wielu sprzedawców szkła hartowanego często demonstruje wcześniej jego skuteczność, uderzając o szkło i pokazując nabywcy, że dokonuje dobrego wyboru. Oferujemy szkło nie tylko na najpopularniejsze modele i marki jak: huawei P9 lite, czy samsung galaxy j5, ale również na inne modele.

Jego główne zalety to odporność na zarysowania, których z całą pewnością na naszym ekranie nie zobaczymy, ochrona przed uszkodzeniem i również amortyzacja w momencie upadku. Kalkulując wysokie koszty, które ponosimy w momencie wymiany ekranu na nowy, a ceny hartowanego szkła, szybko otrzymujemy odpowiedź, że to dobra inwestycja.