Etui na iPhone 6S  

Jest 360 produktów.

Etui na telefon marki Apple iPhone 6S.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcja Etui.

Showing 1 - 48 of 360 items

Filter by:

Kolekcja
Typ etui

Ochronne etui na telefon iPhone 6S.

Wystarczy chwila nieuwagi, aby telefon wypadł z ręki, zwłaszcza, gdy wraz z nim ma się w ręce coś jeszcze lub gdy w pośpiechu zbiera się do wyjścia. Pechowy upadek, nawet jeśli nie odbywa się z dużej wysokości, jest dla telefonu bardzo ryzykowny. Wystarczy rozejrzeć się wokół siebie by dostrzec, jak wielu ludzi posiada telefon z obtłuczeniami czy pękniętą szybką – wina w tej sytuacji leży nie po stronie ich nie uważności, lecz wynika z braku etui. Tymczasem nawet niezbyt gruby cover znacząco podnosi stopień bezpieczeństwa urządzenia, a tym samym bezpośrednio wydłuża jego pozostawanie w pełnej sprawności i ogólny czas żywotności. Dla każdego modelu kabura wybierana jest spośród dedykowanych danemu modelowi propozycji, jednak zdarza się, że w przypadku jednego producenta występują modele na tyle zbieżne, że odpowiadają mu takie same produkty (różnica między modelami występuje bowiem w wyposażeniu wewnętrznym). Jest tak w przypadku prezentowanych tu produktów dla iPhone 6 oraz iPhone 6s – każdy poniższy bumper będzie idealnie współgrał z pierwszą i drugą wersją. Każdy też będzie dobrze chronił przed nieprzyjemnymi skutkami zdarzeń, które przydarzyć się mogą na każdym kroku i faktycznie przydarzają się często, stanowiąc niebezpieczeństwo dla działania telefonu oraz uszczerbek na jego wyglądzie. Posiadana nakładka sprawia, że można spokojnie korzystać z telefonu bez obawy o szybkie wystąpienie niepożądanych śladów, a więc w pełni się nim cieszyć,bowiem obawa o zniszczenie odbiera tą przyjemność.

Dane techniczne telefonu iPhone 6S.

Jak to bywa ze smartfonami, które w wypadku każdej linii Apple opatruje literką „s”, na pierwszy rzut oka różnice pomiędzy iPhonem „bazowym”, a „ulepszonym”, są praktycznie nieistniejące. Nieznacznie zmodyfikowane zostały wymiary urządzenia. Smartfon iPhone 6s posiada wymiary 138,3 x 67,1 x 7,1 mm, natomiast waga wynosi 143 g – w praktyce zatem jedynie ona może zostać zauważona przez naprawdę wyczuloną dłoń. Zdecydowanie bardziej zauważalna jest zmiana faktury obudowy na bardziej szorstką, co jak najbardziej pozytywnie wpływa na komfort użytkowania smartfona, gdyż dzięki temu rozwiązaniu o wiele pewniej leży on w dłoni. Największą odczuwalną już w pierwszej chwili różnicą względem modelu 6 jest jednakże wprowadzenie pod ekranem sensorów wykrywających nacisk.  To, w połączeniu ze zmianą stosowanego stopu aluminiom, poskutkowało wspomnianą wcześniej zmianą masy urządzenia. Z nowym modelem Apple wprowadziło też nowy wariant kolorystyczny obudowy – rose gold. Jak można się spodziewać, gigant z Cupertino nie tylko tym kusi zmianą smartfona na nowszy zaledwie po roku użytkowania. Siłą rzeczy i podzespoły musiały iść z duchem czasu. „Nieruszony” pozostaje praktycznie tylko 4,7 calowy wyświetlacz IPS. Procesor zmieniono na Apple A9 o taktowaniu 1,5 GHz, wspomaga go już 2 GB pamięci RAM zamiast jednego. System operacyjny to już iOS9. Główny aparat w dalszym ciągu ma bardzo dobre 12 megapikseli, lecz wielkim pozytywnym zaskoczeniem dla fanów selfie jest zastosowanie aparatu o „mocy” 5 megapikseli z przodu.