Etui na Huawei P8 Lite  

Jest 110 produktów.

Nowoczesne plecki na Huawei P8 Lite

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcja Etui. 

Showing 1 - 48 of 110 items

Filter by:

Kolekcja
Typ etui

Nowoczesne plecki na Huawei P8 Lite

Miłośnicy nowinek technologicznych, w tym smartfonów, chcą, by nie tylko główny produkt należał do grona modnych, lecz także by takie miano miały powiązane z nim akcesoria. Najważniejszym gadżetem, w który należy się zaopatrzyć względem telefonu, w tym przypadku modelu Huawei P8 Lite, jest nakładka zabezpieczająca go przed uszkodzeniem i zarysowaniami. Mowa jednak była o produktach modnych, a nie tylko potrzebnych na mało ekscytującej, praktycznej sferze. Nie można jej jednak pominąć, a spory o to, która jest ważniejsza, prowadzą donikąd. My nie uczestniczymy więc w podobnych konfliktach, lecz oferujemy etui i modne, i spełniające funkcje ochronne. Jest to więc połączenie idealne, a tylko osiągając takie, można być w pełni zadowolonym ze stosowania produktu. Zachęcamy więc do przejrzenia naszych propozycji, by wybrać własny pokrowiec, który będzie dobrze współgrał z Huawei P8 Lite – osłaniał go i zabezpieczał przed wszelkimi niekorzystnymi znamionami powstającymi podczas użytkowania, a jednocześnie ozdabiał. Mnogość form i sposobów zdobień jest sposobem na to, by każdy, niezależnie od tego jaki styl i wykończenia preferuje, mógł znaleźć coś dla siebie. Etui z klapką z metaliczną lub gładką powierzchnią, plecki o lustrzanej powłoce w kolorze grafitowym, srebrnym lub jeszcze innym, czy trójwymiarowy gumowy cover z zabawnym motywem, to tylko niektóre propozycje, które w chwili obecnej posiadamy w ofercie. Wszystkie produkty łączy wysoka jakość, odporne materiały i staranne wykończenie.

Dane techniczne telefonu Huawei P8 Lite

Rośnie liczba producentów smartfonów, którzy decydują się na ruch w postaci wprowadzenia do swojej oferty modeli urządzeń, które zajmują niejako półkę pośrednią pomiędzy linią flagową, a typową „środkową półką”. Filozofię tę wprowadza w czyn chociażby chiński koncern Huawei, który te właśnie smartfony nazywa nawet tak samo, jak swoje flagowce, dodając jedynie przydomek „lite”, który wyraźnie sygnalizuje, że klient posiada do czynienia z nieco „odchudzoną” wersją danego produktu. Jednym z częściej do tej pory wybieranych modeli jest Huawei P8 Lite, który konsumenckim zainteresowaniem cieszy się z tego względu, że za przyzwoitą cenę oferuje bardzo wysoką jakość wykonania oraz dobrą specyfikację, pozwalającą na płynną pracę z urządzeniem. Różnice pomiędzy modelem „bazowym”, a 'uszczuplonym” widać już na pierwszy rzut oka: P8 Lite posiada o dwa cale mniejszy wyświetlacz, co przekłada się na jego gabaryty (143 x 70,6 x 7,7 mm, 131 g – paradoksalnie zatem, o ile Lite faktycznie jest nieco lżejszy, to jest on niestety grubszy). Pozostałe zmiany wychodzą na jaw dopiero przy użytkowaniu – procesor Kirin 620 także posiada osiem rdzeni, lecz ich taktowanie wynosi 1,3 GHz, a obsługiwany jest on przez 2 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna i maksymalna pojemność zainstalowanej karty są identyczne, jak w modelu P8, czyli odpowiednio 16 GB oraz 64 GB. Aparat główny także posiada 13 megapikseli. W związku z niższą ceną zmienił się również materiał, z jakiej wykonano obudowę – w P8 Lite jest to plastik, aczkolwiek świetnie spasowany.

Informacja

    Dostawa