Etui na HTC 10  

Jest 289 produktów.

Modne etui na telefon HTC 10

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 289 items

Filter by:

Kolekcja
Typ etui

Dane techniczne telefonu HTC 10

Po wypuszczeniu na rynek kilku średnio udanych smartfonów, tajwańska legenda postanowiła zacząć niejako od nowa. Porzucono zatem zarówno literę „M”, jak i przydomek „One” w nazwie. Najnowszy smartfon od HTC po prostu nazywa się HTC 10. Czy można go jednakże nazwać strzałem w dziesiątkę i silnym konkurentem dla innych flagowców? Tak, jak poprzednie flagowce HTC, 10 jest dosyć masywny (161 g, 145,9 x 71,9 x 9 mm). Ma jednakże też większy wyświetlacz – 5,2 cala. To wpłynęło też, oczywiście, na pojemność baterii, która w tym modelu wynosi 3000 mAh. Serce urządzenia skonstruowano dosyć specyficznie. Smartfon posiada 4 GB pamięci RAM, lecz działa na cztero rdzeniowym procesorze Snapdragon 820 o taktowaniu 2,15 GHz z grafiką Adreno 530. Uwagę z pewnością przyciąga dotykowy przycisk home, bardzo podobny do tych z Samsungów. Zawiera on także czytnik linii papilarnych. Grubość tego smarftona sprawia, że jest on solidny i bardzo dobrze leży w dłoni, choć trudno jest go obsłużyć jedną ręką. Odchudzono za to nakładkę Sense, której teraz bardzo blisko jest do „czystego” Androida, co z pewnością spodoba się użytkownikom zmęczonym zbyt dużą ilością producenckich „udziwnień”. Nie zrezygnowano jednakże z możliwości swobodnego operowania motywami, co także można zaliczyć jako plus. Fanów radia FM niestety zasmuci raczej jego brak. W smartfonie tym zrezygnowano także z portu podczerwieni, lecz nie jest to zaskoczeniem, biorąc pod uwagę fakt, jak mało osób korzysta jeszcze z tego średnio aktualnego już rozwiązania.

Modne etui na telefon HTC 10

Każdy właściciel telefonu ma zupełnie inne wyobrażenie względem tego, czym jest odpowiednie etui. Jedni oczekują, by otaczało ono całą powierzchnię telefonu, ochraniając ją bezpośrednio i całkowicie, wybierają wtedy spopularyzowaną już kilka lat temu wersję, określaną jako futerał. W takiej osłonie telefon można bez wahania wrzucić do torby między inne rzeczy (byleby niezbyt ciężkie) i być spokojnie pewnym, że nic złego się z nim nie stanie, ponieważ każda strona urządzenia jest przysłonięta. Bardzo dużą popularnością cieszy się także bumper wykonany ze specjalnej gumy, dający miękką osłonę otaczającą tył urządzenia i jego boki. Dzięki odpowiedniej konstrukcji zabezpiecza on urządzenie w razie upadku, a by ochrona przed zarysowaniami dotyczyła także ekranu telefonu, który już nie jest na całej powierzchni przysłonięty tworzywem, stosuje się dodatkowo folię lub szkło hartowane. Jeśli prowadzi się dość spokojny tryb życia, to znaczy taki, który nie powoduje drastycznie ryzykownych dla telefonu sytuacji, wystarczy najprostszy, najlżejszy pokrowiec o niewielkiej grubości, w takiej sytuacji wystarczy bowiem powierzchowna ochrona, skupiająca się głównie na zabezpieczeniu przed upuszczeniem telefonu z niewielkiej wysokości i zarysowaniem. Na każdą okoliczność posiadamy odpowiedni case, w tym przypadku dostosowany do HTC M10. Każdy rodzaj dostępny jest w różnych wersjach wizualnych i z różnymi wzorami, aby odpowiadał także potrzebom estetycznym i preferencjom kolorystycznym każdego użytkownika