Etui na iPhone 5  

Jest 322 produktów.

Etui na telefon marki Apple iPhone 5.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcja Etui.

Showing 1 - 48 of 322 items

Filter by:

Kolekcja
Typ etui

Modne etui na telefon iPhone 5.

Przezroczystość czy całkowicie kryjące tworzywo lub nadruk, giętkość czy twardość materiału, elegancja czy przymrużenie oka – to dylematy związane z wyborem etui do telefonu iPhone 5 lub iPhone 5s. Dla obydwóch modeli pasują dokładnie takie same plecki, poszukiwania do jednego lub drugiego typu przebiegają więc w obrębie tej samej grupy. Ogół propozycji podzielony jest na te o eleganckim wykończeniu oraz na cover z nadrukiem, aby łatwiej było znaleźć to, co sprosta własnym wymogom i oczekiwaniom. Osoby, które pomimo dużej liczby propozycji nie znalazły jednego produktu idealnie odpowiadającego ich kryteriom, albo chcące uczynić z niego coś znacznie bardziej osobistego, mogą skorzystać z dodatkowej opcji i samodzielnie zaprojektować swój własny pokrowiec. Z rozwijanej listy należy wtedy wybrać właściwy model telefonu, aby wszelkie zmiany były nanoszone w ramach odpowiedniej formy i wielkości. W kolejnych krokach wybiera się grafikę, która ma zostać umieszczona na tylnej części produktu. Może to być jakikolwiek obrazek czy zdjęcie, w pełnej gamie kolorystycznej, po naniesieniu będzie pozostawał w równie dobrej jakości, co pierwowzór. Opcjonalnie dodany również może zostać tekst. Wtedy dodatkowo wybiera się czcionkę, jaką ma być napisany, kolor oraz wielkość, a także efekty specjalne, a więc ewentualne pogrubienie, pochylenie czy nachylenie i wyrównanie do środka, prawego lub lewego boku. Wybiera się także kolor tła, może ono więc być zbliżone do kolorystyki grafiki albo tworzyć kontrastującą ramkę.

Dane techniczne telefonu iPhone 5.

Czego by Apple na rynek nie wypuściło, to i tak wzbudzać to będzie silne, skrajne emocje. Daje to gigantowi w gruncie rzeczy tak naprawdę bardzo specyficznej wolności, gdyż w gruncie rzeczy Apple może tak na dobrą sprawę robić wszystko – i tak znajdą się wierni fani i i tak znajdą się równie zagorzali krytycy. Co Apple zrobiło z modelem iPhone 5 i czy warto się na niego obecnie zdecydować? Producent swój najnowszy model reklamował mniej lub bardziej jako kolejną smartfonową rewolucję. Cóż, bez wątpienia znacznie różni się on od swojego poprzednika. Pod względem jakości oraz elegancji wykonania bije on na głowę nie tylko obydwie wersje czwórki, swoich bezpośrednich rynkowych konkurentów, ale także wiele współczesnych luksusowych smartfonów. Pod względem designu jest to więc postawienie kropki nad i oraz oddzielenie się grubą kreską od konkurentów. Wygląd wyglądem, ale w codziennym użytkowaniu w praktyce ważniejsze okazuje się to, co kryje wnętrze sprzętu. Już na pierwszy rzut oka zobaczyć można większy wyświetlacz. W tym modelu są to 4 cale. Zachowano równie wysoką, co w serii 4 gęstość pikseli na cal – 326 ppi, czyli dobrze powyżej przeciętnej. Zwiększyła się także, oczywiście, rozdzielczość. Więcej jest też pamięci RAM, na jakiej pracuje urządzenia, co bez wątpienia jest ogromnym plusem – w iPhone 5 jest to już bardzo przyzwoity 1 GB, co w połączeniu z procesorem Apple A6 spisuje się wręcz wzorowo. Za lepsze można uznać także aparaty. Główny ma tę samą moc, co 4s, czyli 8 megapikseli, lecz przedni podskoczył już do 1,2 megapiksela, co z pewnością ucieszy wielbicieli selfie, którzy pragną pozować z jabłkiem w ręku. Z racji większego wyświetlacza zmieniły się wymiary urządzenia, lecz nie do końca tak, jak można byłoby się tego spodziewać. Jest ono bowiem lżejsze i cieńsze, choć wyższe. Waży 112g, a jego wymiary to 123,8 x 58,6 x 7,6 mm, co sprawia, że jest to przyjemnie smukły sprzęt.