Etui na Samsung Galaxy S6 Edge  

Jest 303 produktów.

Najnowsze Etui na Samsung Galaxy S6 Edge

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 303 items

Filter by:

Kolekcja
Typ etui

Najnowsze Etui na Samsung Galaxy S6 Edge

Etui do telefonu powinno łączyć w sobie kilka cech, musi być jednocześnie funkcjonalne, zapewniać urządzeniu odpowiednią ochronę przed efektami upadku i zarysowaniami oraz posiadać atrakcyjną dla oka estetykę – nikt bowiem nie chce używać brzydkich akcesoriów, zwłaszcza w stosunku do przedmiotów, które sam w sobie posiadają coraz to bardziej wysokopoziomowy design. Jest tak w przypadku S6 Edge, smartfona najnowszej generacji o zachwycającego smukłością i minimalistycznym wzornictwem, wydobywającym maksimum klasy. Futerał dla takiego urządzenia musi więc być produktem najwyższej jakości, aby sprostać oczekiwaniom użytkowników. Z pełnym przekonaniem o sukcesie w tej kwestii, oferujemy szereg produktów, zgodnie z założeniem, jednocześnie chroniących urządzenie i dodające mu wizualnej atrakcyjności, a tym bardziej, nie obniżających pierwotnej oceny, jaką przyznaje się samemu telefonowi. Nasze etui z klapką i inne rodzaje produktu przyciągają uwagę ze względu na wysoką jakość wykonania, która sprawia, że korzystanie z nich jest wygodne i przyjemne, ale także bezpośrednio przekłada się na kwestię wizualną – dostrzegalna tu jest staranność projektu i dopracowania pod względem najdrobniejszych elementów. Każdy detal jest wyraźny i gładki, nie ma mowy o rozmyciu kształtu czy rozlaniu koloru. Takie plecki zadowolą więc nawet najbardziej wymagających klientów. Przy tym, bumper jest czymś najlepszym, co można sprawić urządzeniu, jeśli chce się, by zadowolenie z niego samego nie było krótkotrwałe.

Dane techniczne telefonu Samsung Galaxy S6 Edge

Samsung Galaxy S6 to ewidentnie było jeszcze dla koreańskiego giganta za mało, jeżeli chodzi o zmianę w zakresie wyglądu mimo tego, że zmiany te były bardzo zauważalne i bardzo zasadnicze względem poprzednich modeli. W modelu Galaxy S6 Edge projektanci Samsunga puścili wodze fantazji i postawili na zakrzywiony z obu stron ekran, uzyskując tym samym  najbardziej wizualnie oryginalny smartfon na rynku. Ta zmiana w zakresie designu wiąże się jednakże z koniecznością dopłaty za taką przyjemność – rynkowo bowiem Edge jest droższy od podstawowej wersji flagowca. Jakie jeszcze zmiany wynagradza wyższa cena? W modelu tym doskonale zoptymalizowano wymiary oraz masę. Przy gabarytach 142,1 x 70,1 x 7 mm i wadze 132 g przy wyświetlaczu o przekątnej 5,1 cala nie ma się wrażenia ani, że trzyma się przesadnie lekki przedmiot, ani że w ręce spoczywa cegła z minionej epoki. Wewnątrz tego świetnie wyważonego sprzętu znajduje się procesor Exynos 7420 z ośmioma rdzeniami i taktowaniem zegara 2,1 GHz z grafiką Mali T760, 3 GB pamięci RAM, a w wariancie podstawowym 32 GB pamięci wewnętrznej.  Niewymienna bateria o pojemności 2600 mAh umożliwia szybkie ładowanie. Jest to sprzęt szybki, wydajny i niesamowicie efektowny. Pracy nie utrudnia nawet nakładka autorska Samsunga, która napisana została praktycznie od nowa w taki sposób, aby uczynić pracę z urządzeniem jak najbardziej prostą, intuicyjną i przyjemną. Urządzeniem, które wygląda i sprawuje się tak, jakby było żywcem wyjęte z przyszłości, choć bez przeszkód można nabyć je już teraz.

Informacja

    Dostawa