Ładowarka sieciowa  

Jest 12 produktów.
Showing 1 - 12 of 12 items

Filter by:

Typ etui

Ładowarki sieciowe do ładowania telefonu.

Produkt ten umożliwia ładowanie urządzeń takich jak telefony czy tablety, a także wszystkich tych sprzętów, które posiadają wtyczkę USB. Dzięki temu, że produkt ma wysoką moc 2A, możliwe jest bardzo szybkie i sprawne naładowanie podłączonego sprzętu. Wpływ na to ma również jej natężenie wejściowe, które wynosi AC 100-240V 50/60Hz, jak również wyjściowe DC 5V, 2A. Ładowarka posiada tradycyjne wejście USB, dzięki czemu można podłączyć do niej wszystkie kable, które posiadają taką wtyczkę. W ten sposób mamy nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o rodzaj sprzętu, który można za jej pomocą naładować. Wyposażona jest w zabezpieczenie IC. Ładowarka została wykonana z wysokiej jakości plastiku. Co sprawia, że jest ona bardzo wytrzymałym i odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zarysowania. Jest to istotne w szczególności w okolicy wejścia USB. Ładowarka sieciowa stanowi nie tylko praktyczny produkt, ale także ciekawy i mocny element o smukłym kształcie. Dodatkowo warto wspomnieć, że dostępna jest w kolorze czarnym.

Ładujemy smartfona z gniazdka sieciowego.

Ładowarki sieciowe umożliwiają coraz szybsze ładowanie telefonu, co ma duże znaczenie w obecnym trybie życia. Potrzebujemy takiej ładowarki sieciowej, która poradzi sobie z tym wyzwaniem – naładuje telefon szybko i sprawnie, umożliwiając nam dalsze korzystanie z telefonu.

Dziś ładowarki siecioweumożliwiają nam coraz to więcej opcji. Warto jest szukać takiej ładowarki, która spełni nasze oczekiwania i będzie dopasowana do naszego telefonu. Większość ładowarek jest obecnie uniwersalna i sprawdza się do wielu modeli, co wynika również z możliwości, jakie dali nam producenci telefonów.

Opłacalny jest zakup ładowarki sieciowej, której kabel można dołączać do całości lub od niej odpinać. Wtedy zastosowany w ładowarce kabel służy nam również do uzyskiwania połączenia między telefonem a komputerem.

Najważniejszym parametrem, jaki określa ładowarki sieciowe jest moc ładowania. To nią w pierwszej kolejności warto jest się zainteresować. Wiele dostępnych w ofercie ładowarek oferuje nawet do 75% więcej mocy niż standardowe ładowarki.