Etui na Huawei P9 Lite  

Jest 301 produktów.

Dane techniczne telefonu Huawei P9 Lite

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcja Etui.

Showing 1 - 48 of 301 items

Filter by:

Kolekcja
Typ etui

Dane techniczne telefonu Huawei P9 Lite

W związku z tym, że pochodzący z wyższej średniej półki Huawei P8 Lite został tak ciepło przyjęty zarówno przez recenzentów, jak i przez samych konsumentów, chińska marka musiała konsekwentnie pójść za ciosem i wykonać analogiczny ruch w przypadku linii „następców”. W taki oto sposób, obok typowo flagowego modelu P9, na rynku pojawił się w sprzedaży również model P9 Lite, który w dalszym ciągu cieszy się sporą popularnością. Tym razem pod kątem rozmiaru wyświetlacza model Lite nie różni się od wersji podstawowej – również jest to przekątna 5,2 cala. Także bez zmian jest w wypadku akumulatora – pojemność baterii wynosi 3000 mAh. Tę samą zamontowano przednią kamerkę – o matrycy ośmiu megapikseli.  Identyczna jest też wersja Androida – 6.0 Marshmallow. Pomijając obecność podstawowych, konstytutywnych elementów konstrukcyjnych, których zwyczajnie zabraknąć nie może, dalej zaczynają się już różnice. Ośmiordzeniowy procesor Kirin 650 posiada cztery rdzenie o taktowaniu 2 GHz i cztery o mocy 1,7 GHz. Inny jest też układ graficzny – Mali T830. Pamięć RAM urządzenia to 2 GB, zaś pojemność pamięci wewnętrznej wynosi 16 GB (z możliwością rozszerzenia). Sprzęt jest też cięższy – waży 147 g. I większy oraz grubszy – jego wymiary wynoszą 146,8 x 72,6 x 7,5 mm. Główny aparat posiada matrycę o rozdzielczości trzynastu megapikseli, lecz wyposażony jest w jeden obiektyw. Co do budowy – większość to tworzywo sztuczne. Aluminiowa jest jedynie ozdobna ramka. Mimo tańszego materiału, obudowa została perfekcyjnie spasowana.

Posiadacze telefonu Huawei P9 Lite, lubiący etui z klapką znajdą tu produkt właściwy dla siebie. Posiadamy duży wybór produktów tego typu, cenionych przez osoby, którym zależy na lepszej ochronie urządzenia, niż jest zapewnione w przypadku standardowych etui. Klapka niezaprzeczalnie stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed zarysowaniami telefonu, a nawet przez jego stłuczeniem, kiedy dojdzie do upadku z pewnej wysokości, jest to bowiem dodatkowa, grubsza warstwa tworzywa, osłaniającego bezpośrednio całość telefonu. System ten sprawdza się także, kiedy nosi się telefon w torbie czy kieszeni, wraz z innymi, ocierającym się o niego rzeczami, ma się wtedy pewność, że telefon nie będzie przygnieciony, albo przypadkowo odblokowany. Rozszerzoną wersją jest futerał, który oprócz klapki wyposażony jest w przegródki służące do przechowywania gotówki, kart kredytowych czy innych płaskich kart. Jest także wersja nie zakrywająca całkowicie przodu urządzenia, lecz mająca specjalne okienko, przez które można sprawdzać czy nie otrzymało się żadnej wiadomości, przychodzącego połączenia albo zobaczyć która godzina. Oczywiście nie jest to jedyny dostępny rodzaj, można wybrać także cover bez klapki, wykonany z aluminium albo specjalnego tworzywa.Nakładka posiada wtedy dekoracyjny nadruk, wykonany w nowoczesnej technologii zapewniającej trwałość i nie ścieranie oraz wysoką jakość wizualną. Może być też pokrowiec bez nadruku, lecz wykonany z tworzywa zabarwionego na określony kolor, na przykład na różowy, czarny czy szary.

Informacja

    Dostawa