Etui na iPhone 6s Plus  

Jest 312 produktów.

Etui na telefon marki Apple iPhone 6s Plus.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcja Etui.

Showing 1 - 48 of 312 items

Filter by:

Kolekcja
Typ etui

Modne etui na telefon iPhone 6s Plus.

Niezawodna ochrona oraz bardzo dobry wizualny odbiór to główne cechy, które powinna mieć kabura na telefon, aby była chętnie stosowana, a nie traktowana jedynie jako racjonalne akcesorium. W naszej ofercie posiadamy jedynie etui bardzo starannie wykonane i wykończone z dbałością o wszelkie szczegóły, dzięki czemu spełniają one oba kryteria. Doskonale przylegają do telefonu, stanowiąc dla niego pełną ochronę przed standardowymi, często przydarzającymi się wypadkami, a jednocześnie są dla niego godną ochroną. W tej kategorii zamieściliśmy propozycje dla iPhone 6 Plus oraz iPhone 6S Plus –  te dwa modele mają tą samą konstrukcję zewnętrzną, identyczny pod względem kształtu i wielkości jest więc także cover. W zależności od swoich przyzwyczajeń, upodobań i opinii na temat wersji najbardziej praktycznych i korzystnych pod względem prezentowania się na urządzenia, można wybrać etui z klapką, które posiada tworzywo przysłaniające przednią i tylną część telefonu albo zdecydować się na te, które bezpośrednio osłania jedynie tył oraz boki urządzenia, jednak ponieważ krawędzie zachodzą delikatnie do przodu, i tak całe urządzenie zyskuje amortyzację przy upadku, nawet jeśli zakończy się on po stronie ekranu. Pomimo że wydawać by się mogło, że ochrona w tym przypadku siłą rzeczy jest nieco słabsza, taka nakładka jest najczęściej wybierana przez użytkowników, większość osób woli bowiem mieć możliwość dostępu do telefonu poprzez jedno kliknięcie, bez dodatkowego otwierania okrywającej go klapki.

Dane techniczne telefonu iPhone 6s Plus.

Osobom, którym miło korzystało się z iPhone'a 6 plus, lecz mającym jednakże apetyt na więcej, z całą pewnością do gustu przypadnie model 6s plus, który przede wszystkim oznacza znaczny skok do przodu w zakresie specyfikacji stricte technicznej, a zatem w zakresie prędkości oraz wydajności. Co interesujące, pomimo ponownego zastosowania wyświetlacza 5,5 cala, zmianie uległy gabaryty phabletu. Waży on tym razem aż 192 g, a jego wymiary to 158,2 x 77,9 x 7,3 mm. Na wzrost masy urządzenia bynajmniej nie wpłynęła tym razem bateria – pojemność akumulatora wręcz nieznacznie zmniejszono względem modelu 6 plus. Odpowiada za to obudowa, gdyż w 6s plus wykorzystano znacznie potężniejszy stop aluminium. Uczyniono tak, aby uniknąć powtórki z niesławnego bendgate'u, czyli problemu przypadłości, na którą cierpiał 6 plus, wyginający się w sposób, którego Apple zdecydowanie nie zaplanował. 6S plus nie ma już tego problemu. Kolejną ciekawą sprawą jest zastosowanie w tym modelu technologii 3D Touch, dzięki której dotykowy ekran Apple posiada więcej zastosowań od tradycyjnego, gdyż siła zastosowanego nacisku warunkuje uruchamiającą się w danym momencie funkcję. Zmianie nomen omen na plus uległy także oprogramowanie, procesor, aparat oraz pamięć RAM. System iOS9 działa na Apple A9 pracującym w połączeniu z 2 GB pamięci RAM. Główny aparat posiada 12 megapikseli, dwutonową lampę błyskową oraz stabilizację obrazu, której nie posiada nawet iPhone 6s. Polepszono także przedni aparat, który ma już 5 megapikseli.