Kabel Micro USB  

Jest 13 produktów.
Showing 1 - 13 of 13 items

Filter by:

Typ etui

Kabel Micro-USB do ładowania telefonu.

Kabel umożliwiający zarówno ładowanie urządzeń, jak i transfer danych z niego lub na niego. Posiada dwa wyjścia, jedno to tradycyjne USB, a drugie to MICRO USB. Dzięki temu kabel ten jest odpowiedni do wszystkich urządzeń oraz telefonów, które posiadają wyjście na Micro USB. Produkt ten może być wykorzystywany jednakowo do ładowania urządzenia w tradycyjny sposób, czyli czerpiąc prąd z gniazdka lub też z portu USB w innym urządzeniu. Całkowita długość kabla to 1 metr. Wielkość ta umożliwia swobodne podłączenie dwóch urządzeń, a także korzystanie z nich. Kable do ładowania umożliwią bardzo szybkie naładowanie urządzenia. Maksymalne natężenie prądu dla tego produktu to 2.2A, 5V. Wysokiej jakości materiał, z jakiego kabel ten został wykonany, sprawia, że nie ulegnie uszkodzeniom. Nawet jeśli chodzi o najbardziej narażone miejsca, przy końcówkach USB i Micro USB. Produkt ten umożliwia nie tylko szybkie ładowanie, ale również sprawny transfer danych. Kabel do ładowania dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

Uniwersalne kable do ładowania Micro-USB.

Kable do ładowania micro usb to dziś konieczność w momencie kupna nowej ładowarki. Większość z nich zaprojektowane jest tak, że kabel dołączany jest do nich dodatkowo, co jest zresztą bardzo wygodne, bo czyni z dawnej „ładowarki” wielofunkcyjne narzędzie. Dzięki możliwości odseparowania samego kabla od elementu, który wkładany jest do gniazdka, możemy podłączać telefon do innych źródeł energii.

Kable do ładowania micro usb pozwalają nam ładować telefony poprzez podłączenie z ich pomocą smartfona do komputera czy coraz bardziej popularnych wejść usb, które widujemy w niektórych autobusach czy centrach handlowych.

Wybierając kable do ładowania usb, warto wziąć pod uwagę ich moc, ponieważ w zależności od wybranego przez nas kabla, prędkość ładowania będzie różna. Często dostępne są kable, które ładują o wiele szybciej niż standardowe ładowarki, co jest dużą zaletą. Dziś, gdy smartfony szybko potrafią się rozładować, ważne jest też ich szybkie naładowanie.

I na koniec jeszcze jedna cecha, za którą warto lubić kable do ładowania micro usb – są wszechstronne i nie służą tylko do ładowania, ale i do łączenia telefonu z innymi sprzętami.