Pancerne etui  

Jest 40 produktów.

Pancerne etui na telefon

Showing 1 - 40 of 40 items

Filter by:

Typ etui

Pancerne etui na smartfony.

Produkt wykonany z najwyższej jakości materiału. Dzięki temu daje gwarancje skutecznej i bezpiecznej ochrony telefonu. Etui to jest przeznaczone przede wszystkim dla ludzi aktywnych. Dlatego też jest on w stanie chronić telefon w różnych, nawet najbardziej trudnych i wymagających warunkach. Zawdzięczamy to właśnie materiałowi, z którego jest wykonany. Nie bez znaczenia jest również to, że etui ma odpowiednio dopasowywany kształt i wygląd do wybranych modeli telefonów. Zaliczyć do nich możemy między innymi Samsung Galaxy S6, iPhone 6,jak również Sony Xperia M4 Aqua. Co więcej, samo etui posiada powłokę antypoślizgową, co sprawia, że całość jest matowa, a dzięki temu można go stabilnie trzymać w ręce. Z pewnością ta cecha zostanie doceniona przez wielu. Warto również wrócić uwagę, że etui posiada specjalnie wykonane otwory, które pokrywają się z umieszczonymi na telefonie przyciskami, kamerką, a także złączem do ładowania. Sam rant produktu jest delikatnie wysunięty, by chronić również ekrany telefonu.

Oferujemy Państwu szeroki wybór pancernych etui na telefony komórkowe. Doskonale sprawdzają się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach, skutecznie chroniąc telefon przed uszkodzeniem mechanicznym czy nawet całkowitym zniszczeniem. Wykonane z najlepszych materiałów, z zastosowaniem nowoczesnych technologii, pozwalają na swobodne uprawianie sportów czy prowadzenie codziennych aktywności bez obaw o bezpieczeństwo cennego telefonu. Oferujemy pancerne pokrowce nie tylko na najpopularniejsze marki, takie jak: samsung galaxy j5, czy huawei p8, p9, ale również na wiele innych modeli i marek.

 Pancerne etui zbudowane jest z dwóch części: silikonowej, która dokładnie otula cały telefon oraz plastikowej, zapewniającej dodatkową ochronę smartfona w czasie upadku. Specjalnie profilowana powierzchnia etui zapewnia pewny chwyt i zabezpiecza przed wyślizgnięciem się telefonu z ręki. Case dostępne są w wielu pięknych, żywych kolorach, dzięki czemu każdy z Państwa znajdzie idealny dla siebie. Nasze pancerne pokrowce dostępne są dla wielu popularnych modeli telefonów komórkowych.

Informacja

    Dostawa