Etui na iPhone 5s  

Jest 322 produktów.

Etui na telefon marki Apple iPhone 5s.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcja Etui.

Showing 1 - 48 of 322 items

Filter by:

Kolekcja
Typ etui

Modne etui na telefon iPhone 5S.

Przezroczystość czy całkowicie kryjące tworzywo lub nadruk, giętkość czy twardość materiału, elegancja czy przymrużenie oka – to dylematy związane z wyborem etui do telefonu iPhone 5 lub iPhone 5s. Dla obydwóch modeli pasują dokładnie takie same plecki, poszukiwania do jednego lub drugiego typu przebiegają więc w obrębie tej samej grupy. Ogół propozycji podzielony jest na te o eleganckim wykończeniu oraz na cover z nadrukiem, aby łatwiej było znaleźć to, co sprosta własnym wymogom i oczekiwaniom. Osoby, które pomimo dużej liczby propozycji nie znalazły jednego produktu idealnie odpowiadającego ich kryteriom, albo chcące uczynić z niego coś znacznie bardziej osobistego, mogą skorzystać z dodatkowej opcji i samodzielnie zaprojektować swój własny pokrowiec. Z rozwijanej listy należy wtedy wybrać właściwy model telefonu, aby wszelkie zmiany były nanoszone w ramach odpowiedniej formy i wielkości. W kolejnych krokach wybiera się grafikę, która ma zostać umieszczona na tylnej części produktu. Może to być jakikolwiek obrazek czy zdjęcie, w pełnej gamie kolorystycznej, po naniesieniu będzie pozostawał w równie dobrej jakości, co pierwowzór. Opcjonalnie dodany również może zostać tekst. Wtedy dodatkowo wybiera się czcionkę, jaką ma być napisany, kolor oraz wielkość, a także efekty specjalne, a więc ewentualne pogrubienie, pochylenie czy nachylenie i wyrównanie do środka, prawego lub lewego boku. Wybiera się także kolor tła, może ono więc być zbliżone do kolorystyki grafiki albo tworzyć kontrastującą ramkę.

Dane techniczne telefonu iPhone 5S.

Reklamując przed premierą swoje najnowsze dziecko, iPhone 5s, Apple po raz pierwszy już w sloganie postanowiło zwrócić uwagę potencjalnych nabywców na możliwości techniczne urządzenia, bowiem określiło je mianem „najbardziej postępowego”. Jak rzeczywistość miała się do  ambitnych obietnic? Wygląda na to, że całkiem nie najgorzej, jeżeli za punkt odniesienia wziąć fakt, że model ten w dalszym ciągu posiada bardzo szerokie grono zadowolonych użytkowników, którzy ani myślą poddawać się presji i przeskakiwać na „szóstkę”, nie wspominając już o „siódemkach.” Ze zmian wprowadzonych w wersji „s” najbardziej rzuca się w oczy zastosowanie technologii Touch ID, czego efektem była zmiana wyglądu charakterystycznego dla smartfonów Apple'a przycisku „home.” Model 5s może pochwalić się również 64-bitowym procesorem. Towarzyszy mu procesor Apple A7, który posiada dwa rdzenie o taktowaniu 1,3 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Smartfon ma niewielki, lecz doskonały jakościowo wyświetlacz o przekątnej 4 cali oraz dwa aparaty o mocy 8 oraz 1,2 megapiksela. Jego wymiary to 59 x 124 x 7,6 mm, a waga to 112g. Jest on zatem i smukły, i lekki. To rewelacyjny wybór dla osób, które potrzebują solidnego, eleganckiego i przede wszystkim kompaktowego urządzenia, które świetnie leży w dłoni. Zależnie od tego, ile potrzebuje się miejsca na przechowywanie aplikacji oraz danych, wybrać można spośród trzech wariantów pojemnościowych – wybierać trzeba rozważnie, bowiem nie ma możliwości rozbudowania pamięci urządzenia. Dostępne opcje to 16, 32 oraz 64 GB, co powinno wystarczyć nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.