Etui na iPhone 5SE 1Gen ( 2016 )  

Jest 302 produktów.

Etui na telefon marki Apple iPhone 5 SE.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcja Etui.

Showing 1 - 48 of 302 items

Filter by:

Typ etui

Popularne etui na telefon iPhone 5SE p[ierwszej generacji 2016r.

Wzory, które zdobią etui do iPhone SE to niemal nieskończona mnogość tematyczna. Któraś nakładka obrazuje wieżę Eiffle’a, inne odzwierciedlają inne obiekty, charakterystyczne dla wielu miejsc, są też uniwersalne, trawiaste, owocowe czy kwieciste motywy, które spotyka się wokół siebie, a wciąż są przyjemne dla oka, zwłaszcza w przygnębiające, chłodne miesiące. Chociaż iPhoneSE jest raczej świeżą propozycją producenta, to zdążyliśmy już stworzyć, posiadamy już bardzo atrakcyjną grupę akcesoriów, dzięki czemu każdy szczęśliwy posiadacz tego modelu może wybrać case idealny dla siebie. Na chwilę obecną lista liczy prawie trzysta produktów, i w żaden sposób nie możemy stwierdzić, że nie będzie ich jeszcze więcej. Jednak już obecny stan zwiastuje, że tu właśnie znajdzie się odpowiednia kabura, nie ma więc po co odwiedzać inne strony, nie będzie na nich nic ponadto, co zgromadzone zostało tutaj. Wracając do tematu graficznych motywów, bumper nie musi mieć jedynie przyrodniczego czy krajobrazowego wyrazu, dostępne są także akcenty geometryczne, przedstawienia komiksowe czy treści humorystyczne. Sowa usypana z ziarenek kawy, z szeroko otwartymi oczami, tworzonymi przez dwa kubki z kawowym napojem wskazuje po co wielu z nas kieruje się tuż po przebudzeniu – kawa jest wielu osobom potrzebna tak samo, jak iPhonowi odpowiednie etui, dopasowane do jego kształtu. Zachęcamy więc to szybkiego zamówienia którejś z naszych propozycji, aby urządzenie miało godną osłonę i nie było narażone na zniszczenia.

Dane techniczne telefonu iPhone 5 SE.

Większość producentów smartfonów całkowicie zapomniała o osobach, które wolą niewielkie i wydajne urządzenia. Ludzie ci musieli wybierać pomiędzy jednym, a drugim, dopóki z opresji nie postanowiło wybawić ich Apple. Jest to w sumie dość ironiczne, bowiem to właśnie Apple jako pierwsze wprowadziło na rynek wyświetlacze 4,7 oraz 5,5 cala, a za nim podążyła praktycznie cała branża. Dziś iPhone 5 SE, choć malutki, stanowi godnego rywala dla flagowców. Dzięki niemu można przypomnieć sobie, jak łatwo było obsługiwać telefon jedną ręką. Na korzyść urządzenia zdecydowanie przemawia jego procesor, Apple A9, który nadal stanowi jeden z najlepszych podzespołów na rynku, jeżeli chodzi o wydajność sprzętu. Sekret bowiem tkwi nie w tym, ile ma się rdzeni, ale w tym, jak one pracują. Apple'owi wystarczą dwa wspierane sześcioma procesorami graficznymi. Jakość działania jest wynikiem maksymalnego dostosowania sprzętu do oprogramowania – a  Apple projektuje przecież i jedno, i drugie. Układowi temu wystarczą także 2 GB pamięci RAM. W wyniku rewelacyjnej optymalizacji, ilość ta jak najbardziej wystarcza urządzeniu do bardzo płynnej pracy, nawet w wymagających warunkach. Nie można tego w najtańszej wersji powiedzieć o pojemności pamięci wewnętrznej, gdyż 16 GB bez slotu na kartę pamięci to zwyczajnie za mało. Ekran urządzenia to ten sam, który zamontowano w 5s, czyli 4 cale, rozdzielczość 640 x 1136, 326 ppi. Jednakże aparat główny to już ten znany z modelu 6s, a więc posiadający „moc” 12 megapikseli, w praktyce prawie porównywalny do flagowców, lecz zamknięty w o wiele mniejszym urządzeniu. Jego wymiary to 123,8 x 58,6 x 7,6 mm, zaś waga to 113 g.