Etui case na telefon - Pepitka czarno biała Expand

Etui case na telefon - Pepitka czarno biała

Nowy

Modne etui na telefon z kolorowym nadrukiem wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Precyzyjnie wykonane wejście na port do ładowania umożliwia korzystanie nawet z grubszych kabli. Wycięcia na wejście na słuchawki oraz gumowe guziki umożliwiają swobodne korzystanie z telefonu przez cały czas. Tylną część etui zdobi wysokiej jakości nadruk, odporny na warunki atmosferyczne - nie blaknie od słońca! Pokrowiec został wykonany z mocnegoelastycznego silikonu dzięki czemu idealnie dopasowuje się do telefonu chroniąc wszystkie jego boki.

Więcej szczegółów

39,00 zł

Wysyłka w 24h.?

Dostawa już od 6,9 zł.?

Zwroty 30 dni.?

Ocena: 4.7 

Wykonanie

Stylowe etui na telefon wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dostosowane do rozmiarów telefonu, umożliwia użytkowanie urządzenia bez konieczności jego zdejmowania. Znacznym ułatwieniem dla użytkownika są gumowe guziki wycięcia, umożliwiające korzystanie z wejścia na słuchawki, a także precyzyjnie wykonane wycięcie na port do ładowania. Grafika wykonana w wysokiej rozdzielczości oraz mocnych i wyraźnych kolorach zapewnia wysoką jakość tego etui.

Ochrona

Etui to fuzja estetycznego dodatku i elementu, gwarantującego bezpieczeństwo telefonu. Dzięki przemyślanej budowie nakładka chroni zarówno przednią, jak i tylną część urządzenia. Zapewnia ochronę aparatu i ekranu dzięki podniesionym krawędzią etui – części, które najczęściej ulegają uszkodzeniom.

Piękno etui do twojego telefonu

Dzięki elastyczności zastosowanego materiału, case łatwo dostosowuje się do kształtu urządzenia i zapobiega jego ewentualnym obiciom. Estetyczny nadruk i tekstura, dostosowane do Twoich osobistych preferencji, to dodatkowa zaleta etui, która sprawia, że oprócz elementu ochronnego, stanowi on jedno z najmodniejszych akcesoriów. Spersonalizowana stylistyka etui pozwala wyrazić charakter właściciela.

Materiał Silikonowe
Typ etui Z nadrukiem